vBulletin 3.6.1 den phpBB ye geçiş

Diğer kullandığınız forum yazılımlarınızı phpBB 2.0.x sürümlerine dönüştürmek için yardıma ihtiyacınız varsa bu forumda paylaşabilirsiniz. [b:354fo0io]Lütfen Türkçe dil dosyaları ile ilgili problemlerinizi Türkçeleştirme forumuna yazın[/b:354fo0io]
Kilitli
sideLord
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

vBulletin 3.6.1 den phpBB ye geçiş

Mesaj gönderen sideLord »

Merhaba

vBulletin 3.6.1 den phpBB ye geçiş için gerekli dönüştürücüyü bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba? Biraz da konu hakkında bilgi verirse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...
>> Paylaşmak güzeldir.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

phpbb.coma da baktım ama göremedim, yani yazılanlara göre kimse şu anda zaten bunun için uğraşmıyormuş, phpbb3.0 çıkınca ona convert edecek şeyler yapılabilirmiş. yani üzgünüm anladığımkadarıyla olmuyor.
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: vBulletin 3.6.1 den phpBB ye geçiş

Mesaj gönderen cupra »

sideLord yazdı:Merhaba

vBulletin 3.6.1 den phpBB ye geçiş için gerekli dönüştürücüyü bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba? Biraz da konu hakkında bilgi verirse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...
yapılabiliyormuş..
:arrow: http://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=6199
zrr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen zrr »

Yeni başlık açmak istemediğim için buradan sorayım dedim. Kayyo'da Phpbbvb teması kullanıyorduk ve şuanda ücretli bir hostta geçip phpbb teması kullanmaya başladık. Yalnız Mysql'u aktardığımız başlıklarda değil ama mesajlarda türkçe karakterlerden sadece 'ı' , 'ğ' ve 'ş' lerde sorun veriyor . Bunu nasıl çözebiliriz acaba?
19911991

Mesaj gönderen 19911991 »

çok sağol...
Kilitli

“2.0.x Dönüştürücüler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir