phpBB2 Plus Kurulumu

phpBB2 Plus kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
SpeeDDeviL
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

yardım edin plss

Mesaj gönderen SpeeDDeviL »

kardeş bana bi yardımcı olurmusun ftp dosayasına aktarıyom ama geçersiz komut dio delirecem yavsss bi yardımcı olursan sevinirim
by_SpeeDDeviL
Kullanıcı avatarı
RoyaLTurK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RoyaLTurK »

yoldash yazdı:taam arkadaşım onuda hallettim kurulumu tamamladım şimdi pano ana sayfa dediqimde herşey çok güzel ama en üst tarafta şöle bişeler yazıor :cry:

Warning: fopen(./cache/birthday_0.00.dat): failed to open stream: Permission denied in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php on line 275

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php on line 276

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php on line 277

Warning: fopen(./cache/last_visit_1_0.00.dat): failed to open stream: Permission denied in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php on line 360

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php on line 361

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php on line 362

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php:275) in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/includes/page_header.php on line 747

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php:275) in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/includes/page_header.php on line 753

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/index.php:275) in /home/rapforumcjbnet/public_html/phpBB2/includes/page_header.php on line 754

kurduktan sonra install ve contrib dizinini silmemiz gerekiyor. tamam install dosyasını sildim ama contrib diye bir dosya yok ki. install dosyasını sildikten sonra bende de bu hata var hem portal hem forum sayfasında
seanun
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen seanun »

arkadasım sadece install dosyasını silmen yeterli (install.php yi deil dosyayı)
playturks
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen playturks »

YA ARKADAŞLAR DEDİĞİNİZ GİBİ HERŞEYİ YAPIYORUM START INSTALL DİYORUM AMA SONRAKİ SAYFADA

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

SİZCE NE YAPMALIYIM?????
Kullanıcı avatarı
Kartal23
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Kartal23 »

Arkadaşım bu soruyu Arama bölümünden bir arattırır isen Forumda bu konuda çok başlık var bir tanesi senin sorununu çözebilir.
http://www.boraboy.net

Türkçe' ye Sahip Çık;
Yok Olmasına İzin Verme.
Kullanıcı avatarı
by-keskin
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen by-keskin »

veri tabanı oluşturmadın galiba
Kullanıcı avatarı
Kartal23
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

arkadaşlar ben phpBB2 forumda pulusa yükseltemedim...

aklıma gelen bişeyi denicem...

forum bölümünden aldığım veri tabanı yedeğimi pulusa göndericem tabi forumdaki config dosyasıyla berabe.. inşallah kullanıcılar ve forumdaki diğer mesajlar gelir... :?

Türkçe' ye Sahip Çık;
Yok Olmasına İzin Verme.
--batuhan--
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen --batuhan-- »

peki mesajlara eklenen dosyalar benim hosting alanımdan azalıyormu yada iptaile edebiliyor muyuz?????yada sadece mesajlar yer kaplıyormu????
--batuhan--
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen --batuhan-- »

playturks yazdı:YA ARKADAŞLAR DEDİĞİNİZ GİBİ HERŞEYİ YAPIYORUM START INSTALL DİYORUM AMA SONRAKİ SAYFADA

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

SİZCE NE YAPMALIYIM?????
Databasen açıkmı yada mysql sürümünü doğru yazdınmı yada doğru bilgiler yazdın mı?dene bak olabilir.
micromalik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen micromalik »

phpBB yi önce wwwroot a kurup daha sonra ftp ye atabilirmiyiz.
Bilgini Paylaşmazsan Sadece Senin İşine Yarar! Ama Sen Paylaşılandan Öğrendin!
Kullanıcı avatarı
Kartal23
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

ilk kurulumu roota yaparsan sonradan ftp ile siteni atarsan sorun yaşayabilirsin...

Türkçe' ye Sahip Çık;
Yok Olmasına İzin Verme.
aykarama
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aykarama »

arkadaşlar plus iyiydi güzeldi ne oldu ne bitti anklamdım şu dosyalrın ch mod ayarlarını kabul etmiyor öaresini bilen varmı 666 yapınca beyaz sayfa çıkıyor site açılmıyor bana bayaz sayfa hatası düzeltme vardı onu yap diyecekseniz hiç demeyin onuda denedim buna yararı yok ...çare varmı offfff.
http://www.bilginlerboard.com yeni çağın en genç sitesi
superadam
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen superadam »

arkadaşlar phpbb plus yükledim ancak ftpye upload ettim

http://www.siteadi.com/phpBB2/install/install.php

girdiğimde her seferinde sayfaya ulaşılamıyor yada Internal Server Error hatası çıkıyor.veritabanım kayyoya ait.phpbb plusın türkçesini vs yükledim.ama bir türlü şu sorun kalkmıyor.Yardım edebilirseniz sevinirim
bizimsokaklar
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen bizimsokaklar »

Ben kayyo ya kurmak istedim dosyaları attım turkce dil paketindeki dosyalarıda attım install etmek istedigimde..

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, alitekinture@kayyo.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Nereyi Yapamamısım?
redmole
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen redmole »

Kartal23 yazdı:arkadaşlar ben phpBB2 forumda pulusa yükseltemedim...

aklıma gelen bişeyi denicem...

forum bölümünden aldığım veri tabanı yedeğimi pulusa göndericem tabi forumdaki config dosyasıyla berabe.. inşallah kullanıcılar ve forumdaki diğer mesajlar gelir... :?
Kartal sen zaten Plus'a sorunsuz geçirmemişmiydin siteni?
Kilitli

“phpBB2 Plus Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir