[Firefox Eklentisi] phpBB Hızlı Mesaj / Hızlı Düzenleme

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

[Firefox Eklentisi] phpBB Hızlı Mesaj / Hızlı Düzenleme

Mesaj gönderen Mirach »

[-] Özellikler
  • Ajax Hızlı Cevap
  • Ajax Hızlı Düzenleme
  • Ajax Hızlı Alıntı
[-] Dikkat Edilesi Hususlar
Türkçe karakter eksiği vardır.
phpBB3 ' de görüntülenmezken bu durumdan dolayı Firefox 2 ' de sorunlar yaşatabilir.

Resim Firefox: Firefox: 1.5 – 3.0a4 & phpBB2x
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

phpBB Turkey ' de Ekran Görüntüsü :
hızlı cevap
hızlı düzenleme
hızlı alıntı

Canlı Demo :
Alttaki cevabım.
En son Mirach tarafından 09.06.2007, 20:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

Turkce karakter denemeleri :
���°������

Normal mesaj :
bu bir denemedir.

BBcode denemeleri :
deneme
deneme
Resim
  • list
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
the_nobody
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [Firefox Eklentisi] phpBB Hızlı Mesaj / Hızlı Düzenleme

Mesaj gönderen the_nobody »

Ya bu ajax niye Türkçe karakterlerde bu kadar sorunlu? tamam anladım biraz hızı düşürüyor olabilir ama yine de tüm dillere tam destek verilmesi gereli diye düşünüyorum...
coskunkaya
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen coskunkaya »

hızlı msj için eklenti
Kullanıcı avatarı
magarula
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen magarula »

forumlarda hızlı cevap bölümü yok yardımcı olabilirmisiniz ben yeni üyeyim yanlış konu açtıysam özür dilerim
dostunu tanımak istersen onunla ticaret yap cemal budak
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Evet yeri burası değilmiş adminler kilitleyebilir taşıyabilir yada uğraşmayıp tümden silebilirler artık yapacak bişey yok. Bir tavsiye kendi sitenin YKP bölümünü yaptığın değişiklikleri kaydetmeden bir süre incelersen diğer sayfalarda da sorduğun bir çok sorunun cevabını kendi kendine bulup sevineceksin.. Ya da herkesin bu yollardan geçtiğini düşünerek aklına takılan her konuda hata mesajını ya da sorununu bu sitenin arama kısmına yazıp aratırsan sorulmamış soru kalmadığını göreceksin. Tabii asıl sorun doğru soruyu sorabilmekte. Onun için de sorunuzu sorup hemen çıkmak yerine rastgele konulara bakarak sitenin yapısına alışmak, kategorilerin ve neyin nerede olduğuna göz atmakta fayda var. Çünkü eğer biz bir PhpBB3 sitesi kurmuşsak ileride daha çok işimize yarayacak bu kaynağın altını üstüne getirip işimize yarayacakları eleyip ayırmalıyız bir kenara.. Neyse ben yine uzattım biraz affola.. Biraz arama yaptım gerçekten MOD suz ve yeni döneme göre bir açıklama çıkmayınca bu bilgiyi vereyim dedim.. Gelelim hızlı cevaba :
YKP>>Mesaj Panosu Özellikleri> Hızlı Cevaba İzin Ver> EVET de Kaydet..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 350
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
ademhanci
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ademhanci »

paylaşımınız için teşekkür ederim işime yaradı.

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir