Plesk Kullanımı Chmod Ayarları

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
alooo
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen alooo »

Bi vatan evladıda cpaneli şöyle resimli anlatsa nolur ya :) en azından bildiği kadar :) cpanel var elimizde yanlış bişi yapacaz die girmiyoruz doğru düzgün valla :)
Kullanıcı avatarı
RefreSh
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RefreSh »

nfk yazdı:Linki düzeltirmisiniz :(

Bende pleske geçeli iki ay oldu

olumsuz yanları, chmod ftpden yapılmaması, mod rewrite olmaması...

bence pekte fark yok gayet güzel çalışıyor ama şu mod rewrite olmadığından siteyi html yapamadım htcss olayını görmediğinden oraya belirtilen yolları olan mp3 modulu gibi koruma gibi bir çok özelliği kullanamaz oldum...

ben dosya izinlerini seçip ordaki tüm kullanıcıları açıp herşeye izin ver diyorum çünkü 777 chmod bu anlama geliyor diye düşünüyorum ama bazı modullerde 755 666 yapacaksınız diyor onu bilmiyorum linkte silinmiş anlatım :(
O sizin Host unuzun verdiği yetkilere bağlı.. Eğer Linux kullanıyorsa pek fazla izin vermek istemez. çünki sakıncalı.. windows ta nasıl olur bilgim yok..

.................

alooo bilseydim anlatırdım ama bilgim yok cpanel ile ilgili. ama bu konuyu öğrenim biraz bilgi toplayıp paylaşırım sizinle..
Kullanıcı avatarı
RoyaLTurK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RoyaLTurK »

abicim linki tazaler misin :):)
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

abicim dediğin nefritse avtarın oraya baksaydın uzaklaştırıldı yazıyor, ama belki önceden indirmiş bir hayır sever yapar. :D :D
ATILGAN
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Plesk Kullanımı Chmod Ayarları

Mesaj gönderen ATILGAN »

Bağlantı ölmüş.
Elinde plesk panel kullanımı ile ilgili dosya olan varsa ve siteye eklerse seviniriz.
hunt33r
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen hunt33r »

slm millet herkese soruyorum kimse bilmiyor
insallah siz bilirsiniz:

simdiye kadar hep linux serverlere yüklüyordum ama bu sefer
ben phpBB2 Plus 1.53 (windows server) yükledim ve bana bu hatayi veriyor:

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

bende chmod ayarlarini yanlis yaptim cünkü ftp den yaptim ama link de bozuk ondan yardim edin abeyler.

slmlar hunt33r
Kullanıcı avatarı
seth87
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

link hatası

Mesaj gönderen seth87 »

linki bi tazele be hocam...
AvVaRe
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen AvVaRe »

paylaşım için teşekkürler..
http://bilimzamani.blogspot.com | Teknoloji ağırlıklı içeriğe sahip ama her telden bir blog...
huseyinbayrak
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen huseyinbayrak »

link hata veriyor arkadaslar
julw
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen julw »

teşekkür ediyorum

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön