Google Analytics İzleme Kodu Nasıl Eklenir?

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
.Max Payne.
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Google Analytics İzleme Kodu Nasıl Eklenir?

Mesaj gönderen .Max Payne. »

Pierce_MVP yazdı:
.Max Payne. yazdı:bnde herşey düzenli bi şekilde istatistiklere yansıo fakat siteyi biras yavaşlatması gibi bi durum söz konusu mu??
Sanki sayfa geçişlerde biras yavaşlamalar oldu gibi?
Hayır ben hiç rastlamadım yavaşlamasınında onla bir alakası olduğunu sanmıyorum.
tamam teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Evet geçen yıl ben de eklemiştim header e de footer e de. Ama sanırım güncelleme ile gittiler uzun süredir istatistikler sıfır gözüküyor... Bu header ve footer in birer kopyasını alıp her güncellemeden sonra atsam olur mu güncellemelerde sayfa düzeninde falan değişiklik olur mu.. Bunu sorma amacım vsata da txt olmayışı. Sayfa kaynağını notepad ile açamayışım amçsam da editleyemeyişim.. Onun için birer kopyasını almak istiyorum ne dersiniz olur mu böle bişey ? Şimdiden teşekkürler..
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
kerim usta
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kerim usta »

Düzenlemeleri notepad++ ile yapmanız daha uygundur.Yedeğini alıp her güncellemeden sonra değiştirmeniz uygun olmayacaktır.Çünkü bahsedilen dosyalarda da değişiklikler olabilir.En güzeli tüm değişikliklerden önce dosyanın yedeğini alıp, notepad benzeri bir uygulama ile değişikliği uygulamaktır.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Kerim Bey ilginiz için teşekkürler. En sonunda uğraşmaktan vazgeçip http://www.alleycode.com/ sitesinden bir HTML editör indirip kurdum. Artık notepad ile falan uğraşmama gerek kalmadı böylece..

Not : bu arada bir görüşemedik gitti sizinle kaç aydır yanına uğramak istiyoruz abimle.
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
kerim usta
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kerim usta »

Ademx33 yazdı:Kerim Bey ilginiz için teşekkürler. En sonunda uğraşmaktan vazgeçip http://www.alleycode.com/ sitesinden bir HTML editör indirip kurdum. Artık notepad ile falan uğraşmama gerek kalmadı böylece..

Not : bu arada bir görüşemedik gitti sizinle kaç aydır yanına uğramak istiyoruz abimle.
Görüşürüz :wink:
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

yaz gelsin inşallah.

mafatu
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen mafatu »

Arkadaşlar,

.html uzantılı header veya footer dosyasını hangi editör ile açmalıyım?

Not Defteri ile açınca /head tagini göremiyorum. Bir yerlerde çok basit bir yanlış yapıyorum sanırım :(
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

mafatu yazdı:Arkadaşlar,

.html uzantılı header veya footer dosyasını hangi editör ile açmalıyım?

Not Defteri ile açınca /head tagini göremiyorum. Bir yerlerde çok basit bir yanlış yapıyorum sanırım :(
Merhaba,

O tür dosyaları açmanız için Notepad++ programını öneririm. Ancak head tagını neden göremediniz anlayamadım doğrusu... overallheader ve overallfooter dosyalarını dikkatli incelemenizi öneririm.
mafatu
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen mafatu »

Notepad++ ile açtığım zaman bütün kodlar gözüküyor.

Teşekkür ederim :D

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir