Satılık Vektör Arşivi

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
yunus58
Kayıtlı Kullanıcı

Satılık Vektör Arşivi

Mesaj gönderen yunus58 »

Kaçırılmayacak Vektor Arşivi kendi reklam şirketimiz için hazırlatmış olduğumuz düzenli bir arşivdir arşiv katağorilere ayrılmış şekildedir toplam olarak 3 TB kadardır isteyen Arkadaşlar mail atıp iletişim bilgilerini alabilir .yada skype ekleyip teamviewer ile uzaktan baglanıp inceleyebilirler.:
iletişim mail skype : vektorarsivi@hotmail.com

VECTOR ARŞİVİMİZ AŞAGIDA SIRALADIGIMIZ GİBİDİR

ARAÇLAR 2.GB
SİMGELER 35 GB
ÇEVRE 10 GB
ÇİÇEKLER BİTKİLER 50 GB
DOGA MANZARA 40 GB
EGİTİM 20 GB
ETİKETLER VE ÇIKARTMALAR 190 GB
EV VE BAHÇE HAYATI 7 GB
GÜVENLİK 2 GB
GÜZELLİK BAKIM 10 GB
HARİTALAR 13 GB
HAYVANLAR 50 GB
İŞ 275 GB
KURDELE VE AFİŞLER 100 GB
LOGO 150 GB
MEKTUPLAR VE ALFABE 30 GB
MENULER 40 GB
MİMARİ 30 GB
ÖZEL GÜNLER VE ETKİNLİKLER 110 GB
SAGLIK VE TIP 20 GB
SANAYİ 7 GB
FONTLAR 2 GB
SPOR 20 GB
SÜSLER 50 GB
ŞABLONLAR 280 GB
TAKVİM 25 GB
TAŞIMACILIK 20 GB
TATİL GEZİ 50 GB
TEKNOLOJİ 20 GB
YAZI PAKETLER 4 GG
YİYECEK İÇECEK 70 GB
ARKAPLANLAR 470 GB
ÇERÇEVELER VE KENAR 70 GB
DÖVME TASARIM 10 GB
İnfografigs 240 gb
İNSANLAR 80 GB
MODA TASARIM 40 GB
NESNELER 70 GB
TOONS 65 GB
UZAY 4 GB
YARATICI SNAAT 40 GB
En son yunus58 tarafından 18.04.2017, 16:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 8 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Seo desteg

Mesaj gönderen Evrek4 »

Seo kurmak için hostun windows tabanlı değil, linux tabanlı olması gerekiyor. Host asp destekliyse muhtemelen windows tabanlıdır, eğer linux tabanlı ise phpBB seo resimli kurulum Türkçe adında bir konu olacaktı, konu adı tam olarak bu olmayabilir, o konuya bakarak kurabilirsin.

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir