Phpbb seo sorunu

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
SeLoRe_28
Kayıtlı Kullanıcı

Phpbb seo sorunu

Mesaj gönderen SeLoRe_28 »

arkadaşlar şu anda phpbbseo kurulu bir forum sitem var ve birçokta eklenti mevcut. forumu ve eklentileri temize çekmek için siteyi baştan kurucam. sizce phpbb seo premod mu kurayım yoksa normal mi ? bunu sorma sebebimde phpbb seo kullandığım diğer modlarla çakışma yapıyo sorunlar oluyo sonra bunları çözmeye uğraşıyorum. sizce phpbb seo ne kadar gerekli hiç kurmasam ne olur ?
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Phpbb seo sorunu

Mesaj gönderen VSaBaH »

:!: Lütfen konu içeriğinizin en uygun olduğu foruma başlık açmaya özen gösteriniz.

Lütfen Forum Kurallarımız okuyunuz! [Kural 3]

Konu Genel Tartışmalar bölümüne taşınmıştır.
SeLoRe_28
Kayıtlı Kullanıcı

uyarınız için teşekkürler bide yorum yapaydın iyiydi.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

SeLoRe_28 yazdı:uyarınız için teşekkürler bide yorum yapaydın iyiydi.
Bence şuan biraz beklemede kalın. Çünkü phpBB 3.1.x çıkınca yeni nesil mod (plugin) sistemine geçilecek. O zaman tertemiz bir kurulum üzerine pluginler kurarak daha düzgün çalışan bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Böylece kodlarla uğraşmayacak ve çakışmalara maruz kalmayacaksınız.
SeLoRe_28
Kayıtlı Kullanıcı

teşekkür ederim çok tatmin edici bir açıklama oldu, bıkmış durumdayım yani seo çakışmalarından. dediğinizi yapıyorum.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

SeLoRe_28 yazdı:teşekkür ederim çok tatmin edici bir açıklama oldu, bıkmış durumdayım yani seo çakışmalarından. dediğinizi yapıyorum.
Yalnız şunun da tekrar hatırlatmasını yapmalıyım. Bu biraz zaman alabilir. Yani phpBB 3.1.X'in kararlı (stabil) sürümünün çıkması belki çok sürmeyebilir ama yazarlar tarafından 3.1.x'e uygun plug-inlerin oluşturulması biraz zaman alabilir. Ama yine de temiz bir kurulum yapmayı düşünüyorsanız bunu 3.1.x ile yapmanızı öneririm. Zaten belli bir süre mevcut sistemle devam edersiniz sonra SEO sistemi kursanız bile linkleriniz kaybolmaz mevcut linklere yönlenir. Yani hiçbir kaybınız olmaz.

Bir de şunu belirtmeliyim. Detaylarını çok incelemedim ama belki yeni sürüme SEO entegre olarak bile gelebilir. Bilemeyiz.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Gerçekten plug in sistemleri gelirse çok iyi olur o zaman.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 550
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir