One.com PHP sorunu

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Zavalli
Kayıtlı Kullanıcı

One.com PHP sorunu

Mesaj gönderen Zavalli »

Selamlar arkdaslar. Insallah dogru yres secmisimdir konu icin.

Arkdaslar, o kadar ugrasmama ragmen bir truly here varamiyorum. One.com´da host actim ucretli ve PHPýi oraya nasil yukleyeceyimi bir turlu bilmiyorum. Bir yerde okudum FileZilla diye programi yukleyim o halledecekmis. FIleZilla sanildigi kadar kolay da deyil cok zor ve ben bir sey anlamiyorum.

Lutfen yardimici olacak arkadas varmi?
Zavalli
Kayıtlı Kullanıcı

Re: One.com PHP sorunu

Mesaj gönderen Zavalli »

Yokmu yardim ede bilecek?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Cpanel varsa Dosya yöneticisi bölümünden yapabilirsiniz. Cpanel yoksa hosting firmanızın sunduğu dosya yönetimi için başka bir panel muhakkak vardır.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Zavalli
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Zavalli »

Merhabalar dostlar. Ben program yukledim, Yani phpbbýi dil ingilizce, bunu nasil turkeye cevirebilirim?
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

site sağ üst köşede 3.2.0 sürümü için türkçe dil dosyası var, onu indir (yeni kurduğun için 3.2.0 kurduğunu varsayıyorum).
Sonra bu dosyasyı zip'ten çıkar ve filezilla gibi bir FTP programı ile forumunu kurduğun yerin içine gir ve orada language klasörünün içine yükle. sonra YKPden dil seçimi kısmından dili türkçe olarak seç.

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir