Reklam Eklerken Hata Alınması

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
yardimedin
Kayıtlı Kullanıcı

Reklam Eklerken Hata Alınması

Mesaj gönderen yardimedin »

Dostlar dün geceden itibaren siteme 1 ay önce kaldırdığım reklamları eklemek istedim yeniden. AdSense hesabımdan kodumu aldım tekrardan, hem PhpBB AdSense eklentisine olsun hem de reklam yönetimi eklentisine olsun kodu ekleyip gönder dediğimde:

403
Forbidden

Access to this resource on the server is denied!

Hatasını alıyorum. Normal resimli banner falan ekleyebiliyorum ama Google reklamımı neden 2 gündür kabul etmiyor ne yapmalıyım?
yardimedin
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Reklam Eklerken Hata Alınması

Mesaj gönderen yardimedin »

güncel dostlarım...
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Google reklamlarında yeni bir kod alındığında hemen görüntülenmiyor diye biliyorum. Ayrıca adsense hesabınızla ilgili bir sorun olabilir. Kodu phpBB dışında başka bir html sayfada deneyin, aynı sorunu yaşarsanız adsense ile iletişime geçin.

Konu, phpBB ile alakalı olmadığı için Genel Tartışmalar forumuna taşındı.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Techno Light
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Techno Light »

Yeni bir adsense hesabı oluşturmayı deneyin

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir