Bedava FTP MySQL Desteği Veren Hostlar

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
r.berkay
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen r.berkay »

Dn_35 yazdı:http://www.freehostinn.com/

5 GB alan ve 50 GB bandwidth veriyor ve hostgatorun alt yapısını kullanıyor epeyce hızlı, ücretli hostların verdikleri herşey mevcut yanlız .htacces desteklemiyor.

ÖZELLİKLERİ :

* Disk Space 5,000mb disk space (5gb!)
* Bandwidth 50,000mb bandwidth (50gb!).
* NO ADVERTISEMENTS on your pages!
* FREE subdomain (yourname.freehostinn.com)
* Easy to use WYSIWYG editor
* Full FTP Support
* PHP 4 Support
* 10 mySQL databases
* Instant activation
* Domain name support
* 99.9% Uptime
* Live server status
* We're the World's First Free Hosting Company PAYING its members GIVE AWAY our services! Check out our Free Hosting Affiliate Program.
* and MORE...

bundan aldım ama forumumu kuramıyorum çünkü veritabanı adım ne bimiyorum dns m ne bilmiyorum ki kurayım arkadaşlar nasıl şekilde olcak anlatabilirmisiniz
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

siteye girip normal şelide hesap oluşturcan, veritabanı oluşturcan, normal host gibi.
r.berkay
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

pikachu yazdı:siteye girip normal şelide hesap oluşturcan, veritabanı oluşturcan, normal host gibi.

oluşturdum veritabanı adı ne dns si ne hiç bilgi vermemiş
Kullanıcı avatarı
olcaykeles
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen olcaykeles »

crowzer yazdı:www.kayyo.com

bunu kullanmamı tawsıye edermısın ? sıte buyudugunde sorun cıkarırmı yanı uye coklugu oldugunda bıraz bılgı rıca edıyorum...
durumum çevrimiçi...beynim meşgul...ruhum hemen döncek...sevgilim dışarda...elim telefonda...kalbim çevirimdışı

site yapmak ıstıorum lutfen yardımcı olun pm atın
r.berkay
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

arkadaşım kayyo 50 mb alan 131 mb trafik veeriyor bence en uygunu [urlwww.freehossin.com]Tıkla[/url]

Ben Kuramadım Ama
ÜSt Msjdan Pikachuya sordum inş mesaj yazar
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

biraz paran varsa hiç uğraşma kayyoyla, zaten şu anda üye almıyorlarmış. artık kaldırmıyor bu kadar yüklenmeyi.

olcay oradaki hesabından giriş yapınca kontrol paneli çıkıyor, oradan kendine veritabanı falan oluşturca.
r.berkay
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

pikachu yazdı:biraz paran varsa hiç uğraşma kayyoyla, zaten şu anda üye almıyorlarmış. artık kaldırmıyor bu kadar yüklenmeyi.
olcay oradaki hesabından giriş yapınca kontrol paneli çıkıyor, oradan
kendine veritabanı falan oluşturca.
ya benimsoruma nie cvp vermedin veritabanı adım kullanıcı addımı olcak yoksa farklımı
dns m ne bilmiyom ki
Kullanıcı avatarı
olcaykeles
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen olcaykeles »

pikachu yazdı:biraz paran varsa hiç uğraşma kayyoyla, zaten şu anda üye almıyorlarmış. artık kaldırmıyor bu kadar yüklenmeyi.

olcay oradaki hesabından giriş yapınca kontrol paneli çıkıyor, oradan kendine veritabanı falan oluşturca.

biraz paran derken ayıptır sorması :oops: acemıyım sıte yapımı konusunda kusura bakma :?
yardımcı oLursun umarım
durumum çevrimiçi...beynim meşgul...ruhum hemen döncek...sevgilim dışarda...elim telefonda...kalbim çevirimdışı

site yapmak ıstıorum lutfen yardımcı olun pm atın
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

çok değil ya yıllık 15- 20 ytlden başlıyor, ama tabi istersen 150- 200 ytlye hatta fazlasınada var.
Klass
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Bedava FTP MySQL Desteği Veren Hostlar

Mesaj gönderen Klass »

slm arkadaşlar, hostinger türkiye'yi duyup kullanıp tavsiye eden arkadaşlar var mı? nasıldır acaba? özellikleri baya iyi gibi.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Eskiden böyle bedava sitelere üye olurduk. Ama normal com lu bir sitenin 20-30 lira gibi bir fiyata düşmesiyle uğraşmaz oldum. Bedava sitelerde tam lazım olan bir zamanda bir bakmışsın siten uçmuş ya da siten büyüdü veritabanını nasıl alacağın belli değil iyi bir ücret karşılığı belki kurtarırsın gibi sorunlar hep söylenir normalde. 2 sene önce bir kaç bedava siteye sade bir site koydum sadece Funpic kalmış ama onda bile 30 saniyelik yükleme sınırını geçemiyorum. ya da 3-5 mb gibi bir tek yükleme sınırı koymuşlar benim veritabanı 6 mb olunca yüklenmiyor. Sonuçta burası bir Bedava Host Sitesi başlığı tabii ucuz et meselesi ama yine de sen söyleyince hemen gittim baktım 2 GB alan 100 GB trafik deyince aa güzelmiş deyip sazan gibi kaydoldum şu anda bakıyorum 20 mb bir klasörü bile atamıyor 30 saniyelik yükleme sınırı dolayısıyla timeout deyip bağlantıyı kesiyor. Amacımız kimseyi kötülemek değil ama yine de en iyisi kendi paralı hostinglerimiz yani anlayacağınız.

--------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------Mesaj No : 538
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Klass
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Klass »

kendi sorumu yanıtlamış olcam, kimse bişi demedi ama ben hostinger'ı denedim şu anda kişisel sitem için kullanıyorum tavsiye ederim. ücretsiz hostlar arasında oldukça iuiler.
quesa
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen quesa »

her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir