Bedava FTP MySQL Desteği Veren Hostlar

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
pis7li
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pis7li »

Beleş Hosting arayanlara;
arkadaşlar Byethost.com gerçekten güzel...
sayfalarda ve satır içi çerçevelerini başında reklam çıkıo amaaaaaaaaaa, phpbb nin bazı template'lerinde reklam çıkmıo.. neden dir anlamış değilim. ama bana yarıo... uzun zamandır reklamsız kullanıom (2-3 aygibi)
paralı bi host kadar hızlı ve sorunsuz.. sadece bi kaç kere sitem açıkmadı... en fazla 2-3 saat sürmüştür... control paneli rahattır..
tavsiyemdir...
Kullanıcı avatarı
rhtgltkn
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen rhtgltkn »

kardeş hangi templatelermiş bunlar. bildiklerin var mı. bende byethost kullanıyorum çokta memnunum. sadece şu reklamları canımı sıkıyor.... :wink:
Kullanıcı avatarı
yeniturkBB
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yeniturkBB »

Arkadaşlar size bir tavsiyrm ;)
http://www.free-webhosts.com/ adresine girin ve karşınıza milyonlarca Ftp,Mqsl,Reklamlı/Reklamsız
Ücretsiz hosting siteleri çıkar :)
.. Oktayusx ! [www.oktayusx.net]
toplamayız
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen toplamayız »

arkadaşım ingilizcesi olmayanlar burda hiçbirşey yapamazlar.
reklamsız ve db sini alabileceğim bi yer arıyorum ftp desteği olacak bi yer tavsiye ettiğiniz güzel hosting firmaları nelerdir Turkish olursa iyi olur :)
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

türkçe ve reklamsız bitek kayyo var sanırsam
toplamayız
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen toplamayız »

db sini alabileceğimiz bi yer varmı?
r.berkay
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen r.berkay »

Thanks for registering with T35 Hosting! Your account is now active and your site is now at <accountname>.t35.com . Please be aware that it may take up to 30min for your ftp login to become functional.

Your Personal FTP Information:
FTP Server: ftp.t35.com
FTP Login: accountname.t35.com
FTP Password: for security reasons your password is not included.

mayısa ayındamı geçerli olcak
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

nerden vardın bu sonuca?
r.berkay
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

nasıl yani üye oldum hesabımı aktif ettim bu yazılar çıktı

may yazdığı içinde mayıs ayı diye düşündüm mayıs ayımı aktif olcak bir türkçe olsa ah
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

Thanks for registering with T35 Hosting! Your account is now active and your site is now at <accountname>.t35.com . Please be aware that it may take up to 30min for your ftp login to become functional.
t35 e kayıt olduğunuz için teşekkürler. hesabınız şu anda aktif ve siteniz hesapadınız.t35.com dur.
ftp hesabınızın fonsiyonel olması 30 dakika sürebilir.
may ingilizcede -olabilir -ebilir yerine kullanılır(sürebilir)
bide mayıs ayı anlamı var ama burdaki o değil. :D :D :D
r.berkay
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

pikachı 30 dakka oldu ftp baağlanmıyor
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

http://www.freehostinn.com/

5 GB alan ve 50 GB bandwidth veriyor ve hostgatorun alt yapısını kullanıyor epeyce hızlı, ücretli hostların verdikleri herşey mevcut yanlız .htacces desteklemiyor.

ÖZELLİKLERİ :

* Disk Space 5,000mb disk space (5gb!)
* Bandwidth 50,000mb bandwidth (50gb!).
* NO ADVERTISEMENTS on your pages!
* FREE subdomain (yourname.freehostinn.com)
* Easy to use WYSIWYG editor
* Full FTP Support
* PHP 4 Support
* 10 mySQL databases
* Instant activation
* Domain name support
* 99.9% Uptime
* Live server status
* We're the World's First Free Hosting Company PAYING its members GIVE AWAY our services! Check out our Free Hosting Affiliate Program.
* and MORE...
Kullanıcı avatarı
pRof
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pRof »

Heryerde yanlış ifade ediliyor, ark.lar 5 GB = 5120 MB'dir. 5000 MB olarak ifade edilmesi çok yanlış, bunu tüm host konularına dair söylüyorum, mesela bedava host neysede paralı host alınacak olsa 5000 MB 5 GB diye alınıyor aradaki 120 MB haybeye... Umarım bu konuda kimse aldatılmaz... ;)
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

bunun sebebi normal sistemle disk üreticilerinin kullandıkları birimden kaynaklanıyor, mesela hard diskimizi alırız 80 gb yazar ama windowsun hesabına göre 78 gb falandır, çünkü windows falan 1 gb=1024 mb a göre işlem yapar ama disk üreticileri 1 gb=1000mb a göre satarlar.
eskiden disk kapasileri küçük olduğu için pek sorun yoktu ama şimdi mesela gidip 360 gb lık bi hard disk alsan 8-10 gb eksik oluyor. ama yinede herkes bilerek alsın alacağı şeyi... :D
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

pRof yazdı:Heryerde yanlış ifade ediliyor, ark.lar 5 GB = 5120 MB'dir. 5000 MB olarak ifade edilmesi çok yanlış, bunu tüm host konularına dair söylüyorum, mesela bedava host neysede paralı host alınacak olsa 5000 MB 5 GB diye alınıyor aradaki 120 MB haybeye... Umarım bu konuda kimse aldatılmaz... ;)
aldatma değilki o hesap tüm internet hesaplarında 1024 olarak yapılmaz hep 1000 le çarpılır. pikachu'nunda dediği gibi HDD üreticileri başlattı bu işi 80gb diye aldığın HDD aslında 80,000 mb yani 78.125 Gb olur.

sonuçta bedava 5000 mb veya 4.88 GB forumla bu miktarı dolduramazsın. 50.000 mb bandwidth'ide bitirmek baya mesele, domainin varsa full host paketi.

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir