Bu nasıl bir mantıktır? (Türkçe çeviri dosyaları hakkında)

phpBB destek veya chat forumu değildir
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Bu forumda phpBB sorunları dışındaki genel Webmaster sorunlarını ve problemlerini tartışabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
RoyaLTurK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RoyaLTurK »

walla arkadaşlar bu konuda ben kendi fikrimi söyleyim. bu turkiye forum olsun phpbbturkey olsun, reklam değildir. bu sadece bir emektir emek.
emeğe saygı duymayan arkadaşlar gerçekten kendilerine de saygı duymazlar bence
esrardairesi
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen esrardairesi »

kendi sitemin tüm modlarını tum sorunlarının cozume ulastıgı bır phpBB sitesine saygımız sonsuzdur o bir imzadr ufacık ımzadan kımse kar yapamaz zaten phpbbturkey.com markalasmıstır turkıyenın en buyuk phpbb arsıvıde bence burasıdır....

emege saygı!!!!!
eXspet
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen eXspet »

Bence onlar kesinlikle gerekli..
Bu konularla ilgilenmeyenler zaten içeriğe bakacaktır..
Yani o yazıları görmeyecektir..
Ama bu konuyla ilgilenenler de sitenin her karesini inceleyeceğinden onu da görecektir..
Böylece bu iş için emek harcayanların sitelerine girecektir..

İmza silenleri biz de silelim!
Bu tür sitelere üye olmayalım; olanları uyaralım derim ben..
esrardairesi
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen esrardairesi »

haklısın derım..
Tarkanim
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Bu nasıl bir mantıktır? (Türkçe çeviri dosyaları hakkınd

Mesaj gönderen Tarkanim »

Valla ben sitemdeki Türkçe çeviri adresi phpbbturkey.com 'u düzenlemiyorum.

Bunu yapmamda 2 sebeb var ;

1. si emeğe saygı duyduğum için , çıkarı olsun olmasın ücretsiz türkçe destek verdiği için bir nevi teşekkür etmek için.

2. si benim sitemden heveslenip vbulletin'e para kaptırmasın veya illegal yoldan vbulletin kurmaya çalışmasın bana göre kolay kullanımlı ve en iyi ücretsiz forum sistemini denemesi ve gerekli yardımı alabilmesi için türkçe destek sayfasına sitemde erişe bilmesi için.

Turkey kelimesinden nefret ediyorum Türk'e yakışmayan bir isim , şuan uluslararası düzeyde Türk ülkesinin ismi Turkey geçiyor olabilir ama bu düzeltilmesi gereken bir hatadır.Ben online oyunda veya forumda bir yabancıyla konuşurken bana ülkemi sorduğunda turkey yerine Türkiye yazıyorum.Eğer Türkçe karakter desteklemiyorsa Turkiye yazıyorum.Keşke domain alırken phpbbturkey yerine phpbbturkiye veya phpbb-turkiye şeklinde bir isim alınsaydı daha iyi olurdu.

Ayrıca phpbb Türkiye destek forumunda ilgi azaldı gibi çoğu yardım başlığım sonuçsuz kalıyor biraz daha ilgilensenirseniz sevinirim çünkü phpbb ile tanışmış her kişi bu forum sisteminin en iyi ücretsiz forum sistemi olduğunu düşünüyor ben en iyi ücretli , ücretsiz forum sistemi olduğunu düşünüyorum orası ayrı.

“Genel Tartışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir