Forum tanıtım bölümü

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
ogzblgnr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Forum tanıtım bölümü

Mesaj gönderen ogzblgnr »

Benim önerim, şöyle üyelerin bir başlık açarak kendi forumlarını tanıtacağı bir forum/kategori açılması.
Eminim daha önce başkasının da aklına gelmiştir, ama spam mesaj yazılır, millet birden çok başlık açar diye mi bu fikirden uzak duruyorsunuz?
artık phpBB ile ilgilenmediğim için bu forumda aktif değilim.
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Forum tanıtım bölümü

Mesaj gönderen difficulty »

ben hatalarımıza hayret ediyorum doğrusu.
kafamız bazen hiç basmıyor
üyeleri kaybetme korkusuyla reklam yapılmayı engelliyorlar reklam yapanı banlıyorlar forumu reklam yaparak ve reklam yapmaya izin vererek geliştrmek yerine üyeleri banlama derdine düşüyorlar bu sayede üyeleri kaybediyorlar bizdeki ne zeka ama :lol:
bence phpbbturkey forumun aktivitesi üyelerin link vermeye izin vermesinden kaynaklanıyor
şu ana kadar gördüğüm en iyi site bu site yok reklamdı yok bilmemneydi kavgası yok
herkes faydalanıyor ve hiç kimse zarar görmüyor
bu arada bence en güzel reklam burdaki arkadaşlara hem yardım ediceksin hemde sitendeki denemelerini burda yayınlayacaksın örnek misal ben sitemde bişi denedim sonuc güzel oldu insanların görebilmesi ve onlarında denemesi için buraya linkimi verdim faydalı bişi yaptığımı düşünüyorum başkalarınada faydalı oldum bu forumada kendimede
En son difficulty tarafından 16.01.2015, 01:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

:Dd aynen katılıyorum. Başka sitelerde reklam yapanı döverler burda kendi sitesini yazmayanı :d . Elbette başka sitelerden kulvarlarımız farklı amaç yardımlaşmak destek vermek olunca herkes üzerine düşeni gönüllülük esasına göre yapıyor yapmaya çalışıyor.. Haliyle yapılan değişikliğin görülebilmesi için linkte veriliyor. Ama buradaki link verme niyeti tatlı bir muhabbet ortamındaymışçasına olunca yanlış anlaşılmıyor. Çok nadir bazen birileri 3-5 mesajla gelip reklam yapmaya çalışıyor ama ortada dımdızlak kalınca çekip gidiyolar. Ne mutlu bize ki böylesine bir aileye dahil olmuşuz. Hergün siteye girip altını üstünü karıştırıyorum kafamda sanki bir işyeri , bir ev gibi birbirini tanıyanların oluşturduğu bir ortam imajı oluştu. Öylesine somut vaziyette ki az birazını paylaşayım istedim. Şöyle otel lobisi gib bir yer, birileri kapıyı açıp geliyor sağına soluna bakınıp bir kenara oturuyor, çayını sigarasını içiyor, kimisi de gelip ufak bişey sorup çıkıveriyor. Ama her geleni karşılayıp buyur eden yardımcı olmaya çalışan bir çok ta kollarında GÖNÜLLÜ/GÖREVLİ yazan personel var. Özellikle EsmerÖzcan, difficulty, Evrek4, Akansu ve ismini bir çırpıda hatırlayamadığım kardeşler sanki halkla ilişkiler müdürleri gibi. Onların uğradığı yerlerde sorunlar anında tıkır tıkır çözülüveriyor. Tabii her zaman kapıdan girenler efendi uslu olmuyorlar. Dışarıda bastıkları pisliği ayağında sürüyüp getirenler de oluyor sağa sola sataşıp milleti kendilerini muhatap almaya zorlayanlar da oluyor. O zaman da normalde destek kısımında yine herkese yardımcı olan Dn-35 veya VSabah devreye giriveriyor yolunu şaşırmışlara yardım ediyolar. Bazılarını nezarete gönderiyolar. Ama en son nush ile uslanmayanların karşısına tekdir için gümm diye Esqare geliyor. O zaman fena oluyor yavuz hırsız ev sahbini bastıramayacak duruma geliyor ağzı kilitlenip yollanıyor.
Benim her siteye girişimde aklıma gelen imaj bunlar herhangi bir modlar-rütbeler sayfasına bakmış değilim, eğer rütbelerde veya teşbihlerimizde hatalı bir telaffuzumuz hoşa gitmeyen herhangi bir ifademiz olmuşsa affola. Eski bir konuyu hortlattım biraz farklı bir noktaya çektim ama ne yapayım şimdi bu sayfayı okuyunca ne zamandır aklımda olan bişeyi yazma isteği duydum. Hani ders çalışma isteği gelenlere söylenildiği gibi oturup o isteğin geçmesini bekleyemezdim yani. Sağlıcakla kalın..
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
kerim usta
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kerim usta »

Biri kendini tanıtmış bile :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

O ben nerdeysem heryerde cikiyor benim forumuma zaten flood yapti, arkadasin sitesinede simdi'de buraya gelmis akillanmaz bu :D
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Ben mii :ddd :oops: :oops: ... Oley ben ben :P :(( bilemedim şimdi yaa. Bana mı dediniz Difficulyty e mi ? Ustaların teveccühüne mazhar oluyoz az şeymi kime dendiğini bilelim demi yaa :D
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Ikinize'de degildi :D

Site'de reklam yapan biri vardi mesajlari silindi onun icin yazdim diger arkadas'da sanirim onun icin yazdi :)
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Ok . Evet yukarıda dediğim gibi arada oluyor öyleleri .

Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen difficulty »

o silinen arkadaş benm anlatmak istediğimi yanlış anlamış olsa gerek.
kerim usta
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kerim usta »

Reklam mesajı silinince böyle anlaşıldı.Kusura bakmayın :)
forumpatk
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen forumpatk »

Dün phpbb.net'te iki kere gogle reklamı hakkında konu açtım anında sildiler. Birde herkesin forumunu tanıtacak sayfamı, alo dünyadan
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

Merhabalar,

Eskiden, işleyişi biraz farklı olsa da üyelerimizin forumlarını tanıtabileceği bir bölüm vardı. Fakat işleyişinin iyi kavranamaması sonucu bölüm de tarihe karıştı.
difficulty'un doğru tespitleri var bu konuda. Eklenmesi gereken bir nokta var ki o da; "sadece reklam amaçlı foruma girip, her mesajında bu amacını rahatsızlık verecek derecede ifşa eden kullanıcılara yaptırım uyguluyoruz".

En iyi forum tanıtım bölümü profilinizdeki websitenizi belirtiğiniz bölümdür. İnanın forumdaki aktifliğiniz, bilgileriniz sonrası kullanıcılar ilk olarak sizin sitenizi merakla kontrol edecektir. Şahsen ben öyle yapıyorum. :wink:
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Redsun
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Redsun »

Aktif üye profilimizin son yıllarda düştüğü ve sadece phpbb ile ilgilenen daha nitelikli bir kitlenin forumla ilgilendiği gözönünde bulundurulursa, phpbb forum sitelerimizin tanıtılacağı (elbette önce site yönetiminin analiz ve onayından geçmesi gerekiyor, forumun niteliği, faaliyet alanı, özelikle site imzaları ve dili açısından) bir bölüm ve bu bölümün dönem dönem güncellenmesi, ziyaretçilerimizin, belki de ilk kez forum kuracak kişilerin phpbb ile tanışmasına referans olabilecektir diye düşünüyorum.
because open source matters...
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Sıkı takip gerektiren bir ihtiyaç aslında bu öneri.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
evdekozmetik
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen evdekozmetik »

aslında bununla alakalı bir bölüm olmalı açıkçası.

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 4 misafir