Yetkinforum Veya Hitskin'e Phpbb Teması Yüklemek

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
koray12
Kayıtlı Kullanıcı

Yetkinforum Veya Hitskin'e Phpbb Teması Yüklemek

Mesaj gönderen koray12 »

Umarım aramızda YetkinForum'dan anlayan vardır :D Hemen konuya geçeyim ben YetkinForum'dan kurduğum siteye Phpbb teması eklemek istiyorum Yetkinforum'daki arkadaşlar ilgilenmedi.Biliyorsunuz Phpbb temalarını barındıran hitskin.com var.Eğer siteme nasıl tema yükleyeceğim hakkında bilginiz yoksa Hitskin.com'a nasıl tema yükleyeceğim bunun hakkında bir bilginiz var mı?Hitskin.com a tema yüklemeyi bilen var mı?
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Yetkinforum Veya Hitskin'e Phpbb Teması Yüklemek

Mesaj gönderen bplr »

yetkinforum bedava forum sitesi, destek için onlara sorman gerekli. Çünkü tema yükleme için ftp erişimin olmalı, ama bedava forumlar ftp erişimi vermeyince tema ve eklenti yükleyemezsin.
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Re: Yetkinforum Veya Hitskin'e Phpbb Teması Yüklemek

Mesaj gönderen Mirach »

Görüş - İstek - Öneri forumu açıklamasıdır ki;
phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
Ayrıca phpbbturkeyde, bedava forum hizmeti veren sitelere herhangi bir destek söz konusu değildir.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Kilitli

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir