Phpbb3 Destek ve Yardım Siteleri.

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Dareon
Kayıtlı Kullanıcı

Phpbb3 Destek ve Yardım Siteleri.

Mesaj gönderen Dareon »

Modlardan ve arkadaşlardan rica ediyorum sonuna kadar okusunlar haksızsam cezası neyse çekeriz.

Bana göre en iyi freeforum olan phpbb yi kullanıyorum, tabi ki webmasterlik bilgim yok, gayet sıradan bir şekilde bakıyorum görüyorum yazılanları inceleyip yapıyorum.
Phpbb destek ve yardım sitelerinde en büyük problem olarak kuran kişilerin gerçekten ihtiyacımız olan şeyleri bize sunmaması.

Mesela burası, herhangi ciddi birşeyde seo kurulumudur, önemli modların kurulumudur direk farklı yerlere yönlendiriyor. 50 liradan başlıyor fiyatlar tabiki. Akıl var mantık var arkadaş, paramız olsa gideriz alırız Vbullet uğraşmayız hiçbirşeyle, yani phpbb ile savaşa girmeyiz değil mi.

Buranın yöneticilerinin artık daha özverili olması gerektiğine inanıyorum , En azından bazı önemli modların kurulumu siz anlatın ki yapabilelim, Seosudur nv adventec titlesidir...

Eleştiriye açık oldugunuzu düşünerek bunları yazdım saygılarla.
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Phpbb3 Destek ve Yardım Siteleri.

Mesaj gönderen Evrek4 »

Bu sitede kimse ücretli hizmet veren yerlere kimseyi yönlendirmez.

Vbulletincilerin hiç bir şeyle uğraşmadıklarını düşünüyorsan yanılıyorsun :) Mesela Vbulletin 4'te bir çok hata var.

Eklenti kurulumları için gerekli makaleler var.

Şurada seo eklentisini Türkçeleştirmek için çabalıyoruz ama bakan yok bile, kimse elini taşın altına sokmuyor. Eklentinin Türkçe dil dosyası olursa muhtemelen çoğu kişi sorunsuz kurar ama dil dosyasına ihtiyacı olanlar hiç bir şey yapmıyorlar.
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

phpBB yazılımı nasıl ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılım ise bu yazılımın Resmi Türkçe destek sitesi olarak hiç bir zaman karşılık bekleyerek destek vermedik. Sitemiz tamamen ücretsiz ve karşılıksız destek vermektedir.

Mesela burası, herhangi ciddi birşeyde seo kurulumudur, önemli modların kurulumudur direk farklı yerlere yönlendiriyor. 50 liradan başlıyor fiyatlar tabiki. Akıl var mantık var arkadaş, paramız olsa gideriz alırız Vbullet uğraşmayız hiçbirşeyle, yani phpbb ile savaşa girmeyiz değil mi.
Yanlız bu söylediğin önemli bir konu söylediğin gibi yönlendirenler varsa bunları herhangi yönetici bir arkadaşa özel mesajla bildirirsen yönetim olarak gereğini yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.

En azından bazı önemli modların kurulumu siz anlatın ki yapabilelim
Mod kurulumları gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor değilki, nasıl yapılacağı makalelerde detaylı şekilde anlatılmıştır biraz inceleme, deneme ve yanılma yoluyla kolayca öğrenilecek birşey. Yinede takıldığın yer olursa zaten sorduğunuz sorulara elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz, yoksa hepimizin Gerçek yaşamda işleri, uğraşıları var.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Bu sitede ücretli destek verilmesi yasaktır. Dn_35'inde dediği gibi bu kişilerin kullanıcı adlarını özel mesaj yoluyla bildirirseniz gerekeni yaparız.

-> Görüş - İstek - Öneri forumuna taşındı
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

sanirim siz burayi baska destek sitesiyle karistirdiniz, adini vermek istemiyorum ama 'o' sitede ücretli hizmete yönlendiren bannerler var ama phpBB Turkey'de kesinlikle böyle birsey yoktur.

ben kendim makaleler yazdim, yaziyorum sadece bu siteye gelipte yardim arayanlarin isini görsün diye.

Adminimiz, diger görevliler ve tabi üyelerde burda herzaman bildiklerini paylasiyor makale halinde bir cok paylasim var bu sitede.

bilmeyenlere yol gösteriyoruz phpBB Turkey ailesi olarak, gercekten bu sitede phpbbturkey.com'dan birisi sizi ücretli seylere yönlendiriyorsa direkt yöneticilere kullanici adlariyla bildirmelisiniz..

Burda iki gerekli makale umarim isinizi görür

viewtopic.php?f=20&t=15978
viewtopic.php?f=35&t=15258
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
CasperS
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CasperS »

benim bildiğim phpbbturkıye.net phpbbturkey.com ve ********** siteleri var destek siteleri olarak yardım edilecektir mutluka ..
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

********** midir her neyse logomuzu kopyalamış, Türkçe dil paketimizin imzalarını silmiş gibi görünüyor. Buna destek sitesi yerine kopya site deseniz daha doğru olur. Umarım en kısa zamanda düzletip değiştirirler, yoksa buradan kullanıcılara duyuru yapmak zorunda kalacağım.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
difficulty
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen difficulty »

Parayla satılan birşeyi birisi bedava dağıtıyorsa bir diğeri yardımlaşma amacıyla dağıtımın saglandıgı mekanın parasını ödüyorsa bunu gelip alanların kapılarımıza kadar bırakılması gerekiyordu demesi garip olur.
İnsanlar zaten ellerinden geleni yapıyorlar.
Bizim yapabilecegimiz en güzel şey emegi geçenlere teşk edip elimizi güçlendirince bizimde yardım edebilecegimizdir.
Sordugunuz birçok sorunun burda cevabı var.
Cevabı olmayanlarada bizler yani sizler katkıda bulunabilrsiniz.
(bende buraya yardım almaya geliyorum bazende yardm almaya gelenlere yardım etmeye calısıyorum azda olsa)

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir