herkes webmaster degil

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
dua
Kayıtlı Kullanıcı

herkes webmaster degil

Mesaj gönderen dua »

herkes webmaster deil tarifleri ona göre yaparsanız sevinirim..phpbb ayakta kalacaksa bu modların çogu yüklü gelmeli..kodlar falan kimugraşır kaç kişi anllar bundan..mod kurma için bile otomatik mod kurucu yüklüceksek vay halimize
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Re: herkes webmaster degil

Mesaj gönderen Evrek4 »

Premod kullanabilirsin.
http://www.esmerozcan.net/forum.html
En son Evrek4 tarafından 14.07.2013, 18:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

bu dediğin için premodlar mevcut ama sonuçta herkesin isteği farklı, birinin ihtiyacı olan mod diğeri için sadece sistemi yavaşlatan bir unsur olabiliyor. tabi bizde isteriz herşey yüklü gelsin, dilediğimizi aktifleştirelim dilediğimizi kapatalım.
izzet37
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen izzet37 »

Konu başlığı enterasan doğru söylemişsiniz herkes webmaster değil herkes işini yapsın webmaster webmasterliğini müdür müdürlüğünü tüccar tüccarlığını türk milleti olarak çok kolay işler peşindeyiz başkalarının işini yapıp ordanda kazanayım hırsı adamı götürüyor konu sahibi arkadaş genel bu lafım yanlış anlama.
By_Suskun
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen By_Suskun »

aslında olayın iki yönü var

1- arkadaş sitemlerinde haklı belli başlı eklentiler vardır ZORUNLUDUR örnek olarak automod bunu phpbb paket içine kurabilirdi onun haricinde bir anket vb gibi şeyle en çok tercih edilen eklentilerin birkaçını en basidi gelişmiş bbcode gibi.yani belli başlı olmassa olmaz eklentiler var bunları bari kurup insanlara verseydi insanları uğraştırmasaydı daha harika olurdu.tabi bunu phpbb değilde bu sitede yapabilirdi ham olan son sürümü alıp gerekli eklentileri yükleyip buraya koyabilirdi veya iki seçenek ile birincisi şu,şu eklentilerin olduğu paket ikincisi ham olan paket gibi birşekilde insanlara kolaylık sağlanılabilinir bu sayede phpbb de diğer forum sistemleriyle yarışabilecek kıvama gelirdi kullanıcı potansiyeli açısından

2- herkez webmaster olamaz evet bu yüzden bu işi layikıyla yapan çok az bu yüzden bu kişilere para ödeniyor hazır scripti-cms yi-portalı-forumu alıp ftp ye atmak webmasterlik değil bunu yapabilene webmaster denmez.Kolaylık olması açısından 1. maddedekiler olabilirdi ama diğer türlü foruma eklenti kurana webmaster diyeni görmezden gelmek gerek :) yani siteniz olmasını istiyorsanız x ücreti karşılığında hak edene verip yaptırtırırsınız yok ben öğrenmek istiyorum diyorsanız php-html-css-jquery gibi googlede video dersleri izleyerek bu işe başlamalısınız hazır forum kurulumu yaparak değil.

Sözlerimi yanlış anlamanızı istemiyorum sadece iki tarafdanda konuyu kendimce yorumlamaya çalıştım
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

BaySuskun'a içtenlikle katılıyorum ben de.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 495
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
backlinkler
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen backlinkler »

katılıyorum
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

phpBB kurulumu ve eklentileri için konuşuyorum;
Bir kaç eklenti dışında hiç bir çalışma, ücret alma ve webmaster olma potansiyeline sahip değildir. Çünkü phpBB 'nin dayanağı olan lisans gereği misyonu bu değildir. Ücret alanları da hiç bir zaman anlamış değilim.

Bahse konu fikirlerin temel karşılığı ise yalnızca ücret karşılığı yapılan hizmetlere girmektedir, ismini sayamayacağım bir çok hizmet...
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
remixindir
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen remixindir »

aynen Herkes Kendi işini yapmalı Her şeyi yapıyorum diyen hiçbirşeyi yapamaz derler. Atalarımız boş laf konuşmamış
memoweb
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen memoweb »

elbette öyle yani ama kimsede anasının karnında öğrenmiyor bir işi yıllanmak lazım, tecrübe lazım daha da önemlisi işi severek ve hevesle yapmak lazım yani.
grseo
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen grseo »

katılıyorum.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

grseo yazdı:katılıyorum.
Yeni phpBB sürümünde (3.1) artık eklenti sistemine geçildi ve kodlar büyük ölçüde tarih oldu.

O yüzden KONU KİLİTLENDİ!
Kilitli

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir