Destek Ekibi Kurulmalı, Varsa Arttırılmalı

phpBB Türkiye ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazın
phpBB ile ilgili sorulan tüm soru başlıkları kilitlenecek veya silinecektir.
phpBB Türkiye hakkında görüş, istek ve önerilerinizi bu foruma yazabilirsiniz. Site ile ilgili olmayan mesaj yazanlar, başka siteleri kötüleyenler, konu dışına çıkanlar ya da yöneticileri kötüleyici mesaj yazanlar uzaklaştırılacaktır.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Paylasimland
Kayıtlı Kullanıcı

Destek Ekibi Kurulmalı, Varsa Arttırılmalı

Mesaj gönderen Paylasimland »

Merhaba arkadaşlar.

Ben daha önce Vb, Smf, Mybb, Ipb tarzında bir çok forum sistemiyle uğraştım. Şimdi kurduğum forum sitesine de phpbb3 kurmaya karar verdim.

Kullanımı güzel. Kendinizi geliştirebiliyorsunuz; kendinizi geliştirdikten sonra ise forum sistemi de geliştirilmeeye çok elverişli oluyor. Tema yönünden biraz sıkıntılı olsak da bir şeyler yapabiliyoruz. Şimdilik bir sorun yok yani...

Ama destek...

Türkiye adı altında iki tane phpbb forumu mevcut. Diğer forumda (isim vermeyeyim) konular bazı yerlerde güncellenmemiş bile. O yüzden onu söylemeye bile gerek yok.

Ama burada forum sistemi gayet iyi gidiyor. Yalnız destekte sıkıntı var.

Yanlış anlamayın. Bu sizin kötü yönünüz demiyorum; fakat Türkiye'de yeni yeni oturmaya başlayan phpbb sistemi için destek şart ve destek alamayan kullanıcının phpbb sistemini bırakması doğal bir sonuç.

Çünkü destek ve yardım alınmadan çok zor ilerleniyor phpbb'de.

Yardım geliyor ,teşekkürler, ama biraz geç... Bunun halledilmesi bence siteye büyük katkı sağlar.

Teşekkürler, iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Destek Ekibi Kurulmalı, Varsa Arttırılmalı

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhabalar,

Sitemizi gerek yetkili arkadaşlar, gerekse yönetici arkadaşlar sürekli gözetim altında tutmaktalar. Zaten tecrübeli üyelerimiz de bizlere destek oluyorlar. Yani açılan her başlığa cevap alabilme konusunda phpBB.com bile garanti veremiyor bildiğiniz üzere. Burasının çözüm merkezi olmaktan ziyade paylaşım ve destek platformu olduğunu unutmamamız gerekir.

Ne gibi sorun veya sorunlar yaşadınız bu konuda öğrenebilir miyiz mümkünse?

“Görüş - İstek - Öneri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir