phpBB 2.0.23 Çıktı (2.0.22'den 2.0.23'e değişecek dosyalar)

Yeni çıkan phpBB 2.0.x sürüm duyuruları ve eski phpBB 2.0.x sürümlerini yeni sürümlere güncelleme bilgileri.
tuba
Kayıtlı Kullanıcı

Re: phpBB 2.0.23 Çıktı (2.0.22'den 2.0.23'e değişecek dosyalar)

Mesaj gönderen tuba »

Kurda sormuşlar ensen neden kalın diye,"kendi işimi kendim görürüm de ondan"demiş..
Teşekkürler alakanız için...
Terna
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Terna »

Merhaba arkadaşlar...
Ben bir türlü güncelleme yapamıyorum. İlk defa güncelleme yapacağım. Her yazılan notları deniyorum ancak olmuyor. Uygulamada mı? bir yalnışlık yapıyorum anlamadım. Bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Şimdiden teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen dlxattack »

yapılan adımalrı yaptıysan zaten güncellemen tamamdır arkadaşım bir değişikliklik olmuyor forumunda sadece güvenlikle ilgili gözle görülmüyeecek ufak değişikler oluyor verılen adımları uyguladıysan ve hata almadıysan tamamdır güncellemei yapmışsndır demektir
Terna
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Terna »

[quote="dlxattack"]yapılan adımalrı yaptıysan zaten güncellemen tamamdır arkadaşım bir değişikliklik olmuyor forumunda sadece güvenlikle ilgili gözle görülmüyeecek ufak değişikler oluyor verılen adımları uyguladıysan ve hata almadıysan tamamdır güncellemei yapmışsndır demektir[/quote]

Admin panelinde halen eski sürüm gözüküyor. Aksine çok uğraştım server de gereksiz dosya da birikti :( Ne yapacam anlamadım...

Yine de teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen dlxattack »

Admin panelinde değişiklik olmuyor zaten... arkadaşım güvenlik bölümünde kullancı yasaklamada daha da gelişmiş önlemler alınıyor sadece budur...
Kullanıcı avatarı
ShaRapNel
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ShaRapNel »

Forumun en üstünde şu hata kodunu alıyorum lütfn yardım edin

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/forumxxxxx.com/config.php:1) in /home/www/forum.xxxxx.com/includes/page_header.php on line 483

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/forumxxxxx.com/config.php:1) in /home/www/forumxxxxx.com/includes/page_header.php on line 485

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/forumxxxxx.com/config.php:1) in /home/www/forumxxxxx.com/includes/page_header.php on line 486

Ayrıca sadece tema görünüyor yani mesajlara,knonulara kısacası hiç bir şeyi kullanamıyorum.Lütfen yardımlarınız bekliyorm.
Kullanıcı avatarı
ShaRapNel
Kayıtlı Kullanıcı

[quote="ShaRapNel"]Forumun en üstünde şu hata kodunu alıyorum lütfn yardım edin

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/forumxxxxx.com/config.php:1) in /home/www/forum.xxxxx.com/includes/page_header.php on line 483

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/forumxxxxx.com/config.php:1) in /home/www/forumxxxxx.com/includes/page_header.php on line 485

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/forumxxxxx.com/config.php:1) in /home/www/forumxxxxx.com/includes/page_header.php on line 486

Ayrıca sadece tema görünüyor yani mesajlara,knonulara kısacası hiç bir şeyi kullanamıyorum.Lütfen yardımlarınız bekliyorm.[/quote]

Arkadaşlar lütfenn yardımmm
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Lütfen ardarda aynı içerikli mesajlar atmayınız.

Hangi dosyayı düzenledikten sonra bu hatayı alıyorsanız o dosyayı kontrol etmelisiniz. Hata yapmışsınız.

php dosyalarınızda <?php ?> taglarının önünde ve arkasında boşluk olmamasına da dikkat ediniz.
Kullanıcı avatarı
ShaRapNel
Kayıtlı Kullanıcı

Hocam şimdi ben hatalı dosyaları bulamadığım için dosyaların tamamını hostumdan sildim ve phpbb2 yi ilk indirdiğim dosyaları yani hiçbir değişiklik yapmadığım dosyaları tekrar hostuma yükledim,config.php ayarını felan yaptım ama yukardaki hataları gene verdi.
Kullanıcı avatarı
ShaRapNel
Kayıtlı Kullanıcı

Dediğiniz gibi config.php de bitiş ve başlangıç taglarının önünde boşluk varmış.
Yardımınız için tşk ederim.
Kilitli

“2.0.x Sürüm Duyuruları & Güncellemeleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir