forumum da yeni üye girişi yapılamıyor

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
afili
Kayıtlı Kullanıcı

forumum da yeni üye girişi yapılamıyor

Mesaj gönderen afili »

selam yönetici arkadaşlar dan bir istirhamım var amatör balıkçılık üzerine açtığım forum da yeni üye kaydı yapılamıyor şimdiye kadar böyle bir sorunum yoktu forumda 17 kayıtlı üye var şimdi yeni üye kayıt olacağı zaman şöyle bir yazı çıkıyor (Yöneticiler yeni üyelerin kayıt olmalarına izin vermiyor.) bu neden kaynaklandı anlayamadım. sorunuma bir çözüm getirirseniz sevinirim şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim
afili
Kayıtlı Kullanıcı

Re: forumum da yeni üye girişi yapılamıyor

Mesaj gönderen afili »

sayın yöneticiler yukardada belirttiğim gibi forumumda yeni kayıt yapılamıyor yeni kayıt olmak isteyenlerin önüne (Yöneticiler yeni üyelerin kayıt olmalarına izin vermiyor) şeklinde çıkan bu yazının nedenini öğrenmek için 16.5.2008 tarihinde yazı yazmıştım malesef bugün haziranın 9 u halaa cevap alamadım sanıyorum bu sorunumun nedenini öğrenmek benim en tabi hakkım benim yazımın altına iki kelime cevap yazmak çokmu zor en azından deyinki sen şu şu yanlışı yaptın bizde seni kısıtladık veya kurduğun forumun şurasını yanlış yapmışın. sayın yöneticiler bedava aldığımız bu forumun ömrü bukadarsa bilelim ozaman boşuna beklemiyelim. benim başka yerden 1 sene önce açmış olduğum yine bedava sitem var amatör balıkçılık üzerine kusura bakmayın ama onun forumunda bu güne kadarda ne yardım destek istediysem anında yöneticilerden yardım gördüm ve herkezede aynı şekilde yardım ediyorlar bu forumda malesef amatör balıkçılık üzerine açtığım paylaşım forumumda 2 sorunum oldu 2 si içinde yardım istedim hiç bir yöneticiden yardım göremedim. evet sayenizde aylarca emek verdiğim paylaşım forumumu siliyorum bu güne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanıza teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen dlxattack »

Şimdi phpbb2 ile kimse ilgilenmiyor yönetici arkadaşlarlar bakmıyor fazla ben her gün giriyorum siteye phpbb2 için arkadaşlara desdtek veriyorum ama bu olayı gerçekten çözemedim.. bulruısam sana bildircem ;)
PhpBB 2 Ye Devam...!!!!
afili
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen afili »

öncelikle herkeze selam sayın yönetici arkadaşlar( 09.06.2008, 20:10 ) tarihinde forumumda yeni üye kayıdı yapılamadığından ve sorunumu 2 kere yazdığım halde cevap alamadığım için forumumu sildiğimi sanıyordum :D bilemiyorum artık sildimde yenidenmi açıldı. şans eseri forumun açık olduğunu yeni öğrendim şu an forumum phpBB3 olarak yeniden açılmış bunun için çok teşekkür ederim ancak ozamanki aynı sorunum olan yeni üye kaydı yapılamıyor (Yöneticiler yeni üyelerin kayıt olmalarına izin vermiyor.)şeklindeki yazı yine var ve sorun devam ediyor bilgilerinize.
afili
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen afili »

forumdaki üye kaydı sorunumu kendim uğraşarak zorda olsa hallettim şimdi artık üye kaydı yapılabiliyor :D
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir