phpbb2 Üyelerini e107 görsün . !!!!! S.O.S

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
pitx
Kayıtlı Kullanıcı

phpbb2 Üyelerini e107 görsün . !!!!! S.O.S

Mesaj gönderen pitx »

merhabalar arkadaşlar . benim şu an phpbb formum var . sitem bu forum üzerinden çalışıyor . onun dışında php olarak aktif hiç bir şey yok . 25 bin üyem ve 250 bin mesaj var formumuzda . ben daha güzel bir şeyler yapmak istiyorum . portal tarzında bir şeyler . araştırmalarımın sonucunda bana uygun en basit kullanışlı portal e107 dir . phpnukeyi hiç beğenmedim . tek sorunum ise e107 portalının kendine ait bir üyeliğin olması . ben ise o phpbb formun üyeliğin e107 portalının üyeliğiyle bir yapmak istiyorum . yani direkt birbirine bağlantılı olsun istiyorum . anasayfadanda giriş olsun portalda açtığım konulara phpbb formumdaki üyelerde cevap yazabilsin ....yani forumla portal bir olsun birbirinden ayrı üyelikle çalışmasın istiyorum .

bunu nasıl yapabilirim . yardımcı olursanız çok sevinirim .. ?

şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma teşekür ederim ..

dip not : bu konuda bana yazılı olarak destek sağlayan en geçerli bir arkadaşıma istediği reklamı bir ay boyunca sitemizde gösterime suncam ...

günlük tekil giriş : 3 bin ...

teşekürler şimdiden ...

www.pitbullx.com
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: phpbb2 Üyelerini e107 görsün . !!!!! S.O.S

Mesaj gönderen Dn_35 »

sitenizde çeviri imzalarını silmişsiniz, imzaları ekleyene kadar sitemizden destek alamazsınız.

Kilitli.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir