advanced code box

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kilitli
murtitek
Kayıtlı Kullanıcı

advanced code box

Mesaj gönderen murtitek »

advanced code box diye bir mod kurdum mod harika çalışıyor linkler resimler flaslar google youtube kayan yazı vs vs bi sürü özelliği var
benim problemim şu bu özellik suistimal edilebilecek bir özellik olduğu için sadece modlar ve yöneticiler bbcode kullansın diyebilirmiyim phpbb2 de bunu nasıl yapabileceğimi bulamadım mutlaka bu forumlarda geçmiştir ama bbcode diye arattığımda çıkan sonuçların içerisinde yok bbcode yasak bbcode izin vs vs bir çok şekilde arattım bulamadım neden yeni konu açtın dememenizi rica eder eğer anlatılmış ise ve biliyorsanız sayfanın linkini verebilirseniz sevinirim

kodun çalışmasını aşağıdaki linkten kaydolmadanda deneyebilirsiniz yeni mesaj yaz dediğinizde

denemek veya görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz

malesef özelliklerden bir kaçını scripti editleyerek etkisiz hale getirdim çok sakat bi duruma yol açabilir gibi geldi bana
murtitek
Kayıtlı Kullanıcı

Re: advanced code box

Mesaj gönderen murtitek »

kimse yardım etmiyecekmi hiç bir mesajıma cevap verilmemesi benim görünmez olduğumumu kanıtlıyor ?
yoksa bu işi biyerlerde öğrenip gelip ondan sonramı soru sormak gerekiyor. sanırım acemilere sadece soru sorup sonrada azarlanınca sitem etmek kalıyor. bana kimse forumda ara demesin saatlerce arama yapıyorum soru sormadan önce daha soracak çok sorum var ama kendin sor kendin dinle oluyor benim durumumda, destek forumunda öğrenemeyip başka yerlerde öğrenmeye çalışıyoruz malesef, saatlerce döküman okuyorum biliyorumki hazırcılık olmaz, hazırcı zihniyetle gitmez bu iş amma velakin zaman zaman insanın heveside kırılıyor onca mesaja bir tek cevap alamamaktan (mesajlarımdan sadece 1 tanesi yeni başlık altında) ilgili yeri saatlerce yorulmadan arıyorum sormadan önce baştan aşağı okuyorum bazen 2-3 yıllık mesajları hortlatmamak adına altına bile ekleyemiyorum. illa öğrenicem bu işi kimse umursamasada, 1 gecede sıfır bilgiyle forumumu kurup oldukçada güzel eklentiler yaptım, belkide bu ilgisizlik kamçılıyordur

nasılsa okuyan yok diye sanki bloğuma yazar gibi yazıyorum :)
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 5 misafir