Bedava Forum Kullananlar(Forumup vb.) İlk Önce Burayı Okuyun

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
jaxx
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen jaxx »

Abi nasıl yaa ben aldım bedava forum çatır çatır mod yüklüyorum:D
gorg
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen gorg »

abi ben ueuo.com dan aldım bedava valla ftp baglantısı felan var ama ben index e dosya atmayı bılmıorum yardımcı olurmusunuz ?
KaN GöRMek iSTiYoR GöZLeRiM Ya AKMaLı BeNDeN Ya AKıTMaLıYıM BiRYeRDeN.... öLüM iSTiYoR BeDeNiM Ya öLMeLiYim Ya öLDüRMeLiYiM...
By SiLVeR
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

bedava forum'dan kastımız hazır bir şekilde kurulu forumlardır.. son 2 mesajı yazan arkadaşlarım konuya vakıf olmadıklarından bu açıklamayı yapıyorum.. Bedava forum ve bedava hosting farklı kavramlar.. Bedava Hosting ile elbette kendinize normal phpbb kurabilirsiniz.
enigma13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen enigma13 »

saygılar....
LarieN
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen LarieN »

Lthien Elensar yazdı:sorry, but we are not interested in hosting any more forums in Turkish. 80% of those forums are running illegal stuff and we have enough.

peki şimdi ne diyor?:)))
Ee yani sanki yabancı sitelerin içerikleri çok düzgün ve legalde bizimkilere b.. atmışlar yani komik valla :D

Herif, Artık Türk forumların hostingleri ile ilgilenmiyoruz çünkü %80 ninin içeriği yasal olmayan şeyler barındırıyor vs vs vs....

:D
SaI3oTaGe
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Slm cupra

Mesaj gönderen SaI3oTaGe »

Ya Hocam Ben http://www.PhpBBplanet.com/sai3otage Olarak Ücretsiz Bi Forum Kurdum Forum Daha Çok Yeni 2 Günlük Bişey Yani Bu Foruma Sohbet Bölümü Ve Radyo Eklemek istiyorum Ama Nerden Ve Nasıl Yükleyeceğim Bulamadım Şimdi Senin Söylediğin Ücretsiz Forumlarla ilgili Konularda Beni Kapsıyormu ? Söylediğin Adreslerde Benim Adresin ismini Göremedimde Arada Kaldım Yaa Cevap Verirsen Sevinirim Hocam Teşekkürler....
mca
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

YARDIM

Mesaj gönderen mca »

benim forum sitemde daha çok yeni ve ucretsiz hazır kurulumlu forum sitelerinden acak yonetim panelindeki ayarlardan avatar bolumune girip max. avatar büyüklüğünü ayarlayamıyorum sadece boyutları değiştirebiliyorum. suandaki max. büyüklük 6 kb ben bunu 150-200 kb yapmak istiyorum ama olmuyor.

LÜTFEN YARDIM EDİN ÜYELERİN HİÇBİRİ BUYÜZDEN AVATAR YÜKLEYEMİYOR (çnk herkesin avatarı 6 kb tan büyük)
MCA
xxxEMRHExxx
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen xxxEMRHExxx »

phpbb forumda logo değil banner kullanmak istiyorum nasıl olacak
thesheytan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen thesheytan »

Pekı Bedava Forumu Para Vererek Lisans Alabılıyormuyuz Ben Bulamadım bır turlu Lisans Almayı
RdndnR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RdndnR »

Peki bu Kendi Hostumuz Üstünden Bedava Forum dağıtmak için Elinizde olan bir Script varmı ?
EsCoBaR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Dediklerin yanlis

Mesaj gönderen EsCoBaR »

Arkadaslar aslinda bedava forum sitesinde mod verebilirsiniz ve butun kodlari kullanbilirsiniz yeterki forum sitenizi turkceye cevirin gerisi cok kolayy.
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

thesheytan yazdı:Pekı Bedava Forumu Para Vererek Lisans Alabılıyormuyuz Ben Bulamadım bır turlu Lisans Almayı
forum hizmeti veren siteden siteye değişir bu.Sonuç olarak para faktörü söz konusu olunca geri çevirecekleri malum tabi :wink:
RdndnR yazdı:Peki bu Kendi Hostumuz Üstünden Bedava Forum dağıtmak için Elinizde olan bir Script varmı ?
evet var. Forumumuzda daha önce bu modu yayınlamıştık.Denemesi yapılmıştı ve birçok arkadaşımız yararlanmıştı.arama yaparak bulabilirsiniz.
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
theprinceofdreams
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen theprinceofdreams »

Herkese selam. Bedava forumda üst tarafta görünen -sss arama üyelistesi profil kayıt giriş- bölümü foruma girdiğimde yok olmuş. Görünmüyor. Bu bölüm olmadan foruma ne girilebilir ne kayıt olunabilir. Problem hakkında fikri olan var mı acaba? Teşekkürler...
mert__simpsons
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mert__simpsons »

theprinceofdreams zaten o yukarıdakiler sadece linkdir yani mesela bak Kayıt için;

http://SENİN SİTEN.COM/profile.forum?mode=register bunu kendine göre düzelt o zaman olur.

http://turkforum.forumslife.com/profile ... e=register mesela bu benim sitemin
denizko
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen denizko »

ya arkadaslar ben forum islerinden pek anlamiyorum.yardiminizi bekliyorum.ben http://www.gurubb.com dan bedava forum aldim.mod fln yuklemek istiorum.hic birisi olmazmi yada bedava forum veripte mod yuklenebilen bir forum veren site verebilirmisiniz?simdidenn cok tesekkurler arkadaslar!
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir