Funpic'e adım adım kurulum Resimli

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
tosunpascha
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen tosunpascha »

tam olarak bir konuyu anlamadim

yani türkiyeden acilan türk sitelerimi siliniyor yoksa mesela almanyadanda türk sitesi kuranlarin siteleridemi gidiyor?

bilgisi olan cevap yazsin

S&S
speed_of
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen speed_of »

kardeş ftp ye dosyalarımı atıyorum ama ekran goruntusu cok klasık onu renklendırecek bıısler yapamazmıyım
ornegın klasor sımgelerını degıstırme arka plana resım koyma gıbı
Kullanıcı avatarı
phpBB-TR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen phpBB-TR »

tosunpascha yazdı:tam olarak bir konuyu anlamadim

yani türkiyeden acilan türk sitelerimi siliniyor yoksa mesela almanyadanda türk sitesi kuranlarin siteleridemi gidiyor?

bilgisi olan cevap yazsin

S&S
benim de kafam buna takıldı..tüm funpicden açtığım sitelerim silindi heralde 1 tanesi gözlerine çarpmayıp kurtuldu :D öle de oldu..funpici boykot edelim :D 101.tc,kayyo.com,ifastnet.com varken..funpici unutur insan :wink:
Kullanıcı avatarı
lord_lion
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lord_lion »

Arkadaşlar madem bu şekilde açılamıyor yada hemen siliniyor bu konu kapatılıp kaldırılsın bence.Çünkü ben ilk mesaja bakıp gerekenleri yaptım şu an dosyaları atıyorum.bu arada birokuyayım ne gibi sorunlar çıkmış derken açılan sitelerin silindiğini öğreniyorum.Boşa zaman harcamış oldum.
Hiç olmazsa diğer arkadaşlar boşa uğraşmasın.

Emeğe Saygı

İletişim:

Mesaj gönderen hepsi_gizem »

fikretba allah aşkına bana msn adresini yolla ekliyim ve oradan sana şifremi veriyim sen yap beceremiyorum ben ne olur yardım lütfen!!!!
Cayone
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Cayone »

benim anlamadığım tek şey:
Neden php klasörünü ftp'den atınca sitede gözükmüo.
Yeni Klasör açıp koyuyorum.Orda gözüküo :?:
Kullanıcı avatarı
kemal008
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

re

Mesaj gönderen kemal008 »

Warning: main(../includes/version.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/export/www/vhosts/funnetwork/hosting/eduff/installation/index.php on line 22

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required '../includes/version.php' (include_path='.:') in /usr/export/www/vhosts/funnetwork/hosting/eduff/installation/index.php on line 22

bu ne hatası nasıl düzeltirim acil yardım...?
djtata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Funpic'e adım adım kurulum Resimli

Mesaj gönderen djtata »

ya ııde bunun turkce destegı yok nerdeyse turkce yasıları cok kotu gosterıo o yusden fasla ıse yaramas
Kullanıcı avatarı
yeniturkBB
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen yeniturkBB »

TÜrkiye ip'lerini banlamaları kötü oldu sadece lisanslı scriptlere izin veriyor...
.. Oktayusx ! [www.oktayusx.net]
Kullanıcı avatarı
RadiuSs
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RadiuSs »

funpic.org adresındeki ftp ve mysQL aktıvleştırdım.
daha sonra ftp den baglanıp dosyamı yukledım.
tekrar funpic.org adresine girdim.

Hostname localhost
Database radiuss
Username radiuss
Password *******
Datebase-Reset
phpMyAdmin Start

burdan phpmyadmıne start dedım.Fakat ilk defa bedava host kullanıyorum.Onceden kayyo konusundakıne bakmıstım.fakat bu funpic.org taki aktıvıte ıslemlerı sanırım tamam fakat bundan sonra database acmam lazım sanırım...tam olarak bılemıyorum aklım karıstı. phpmyadmın panelıne gırdım (http://phpmyadmin.radiuss.ra.funpic.org/)

*Yeni veritabanı oluştur:
Buna yetkiniz yok
*İşlemleri göster
*Karakter setleri ve karşılaştırmalar
*Depolama Motorları
*Veritabanları
*Dönüştür
*Çıkış

bu arada belki lazım olur ftp ıle sunucuma baglandıktan sonra her hangı bır publıc_ındex gibi bir dosya yoktu daha dogrusu hıcbırsey yoktu.Ben sadece yuklemek ıstedıgım dosyayı surukleyıp bıraktım ve aktarmasını bekledım.yukledıkten sonra herhangı bı dosya (config.php..gibi) silmedim.sadecce dosyamı ftpden yukledım daha sonra phpmyadmin panelıne gırdım o kadar.

umarım sıkıntımı anlatabılmısımdır.Lütfen bana yardımcı olun cok mutlu olurum..
siteme moderator ve paylaşımcı arkadaşlar arıyorum.Sitenin içeriği sadece download üzerinedir.Ayrıca sıtemızdekı mevcut tum konularda online 7/24 destek verebilecek operatorlere ihtiyacım var...

İlgilenenler lütfen özel mesajla irtibata geçsinler..
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 8 misafir