Funpic'e adım adım kurulum Resimli

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
ozanTR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ozanTR »

Puhuhaha ne kadar komigimede gitse Allahtan
Almanyada oturuyorum yoksa benimkide gidecekti
ben hemen yedek bir funpic hesabi alayim
ne olurr ne olmaz bu gavurlar benimkinide kapatirlar..
Sonsuz Paylasim Icin;; http://sabitforum.sa.funpic.de/
(Mod Alimlari BaslamistiR)
Kullanıcı avatarı
rapley
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen rapley »

arkadaşlar bide http://www.funpic.org ile anlatım olsaydı :D daha iyi oluırdu. İngilizceyi almancadan iyi biliyorum da :)
ozanTR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ozanTR »

Biliyosan yap ozaman :)
Sonsuz Paylasim Icin;; http://sabitforum.sa.funpic.de/
(Mod Alimlari BaslamistiR)
Kullanıcı avatarı
kelkirpi
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen kelkirpi »

Arkadaşlar funpic'e üye olup da forum kurmaya kalkmayın, 2 gün önce başlattığı bir uygulama sonucu tüm forumlar silindi. Ve yeni alınan üyelikler de siliniyor sürekli.. Benim ve tüm üyelerimin forumları silindi. Daha sonra aldığım 4 üyelik de aynı şekilde iptal oldu.

Bilgilerinize..
acemi_77
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen acemi_77 »

kelkirpi yazdı:Arkadaşlar funpic'e üye olup da forum kurmaya kalkmayın, 2 gün önce başlattığı bir uygulama sonucu tüm forumlar silindi. Ve yeni alınan üyelikler de siliniyor sürekli.. Benim ve tüm üyelerimin forumları silindi. Daha sonra aldığım 4 üyelik de aynı şekilde iptal oldu.

Bilgilerinize..
dostum senin foruma gerçekten üzüldüm :(
hakikaten yazık oldu emeğine
artık ne kayyo ne funpic bedava sağlayıcıların hiçbirine güvenmiyorum
Kullanıcı avatarı
kelkirpi
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

acemi_77 yazdı: dostum senin foruma gerçekten üzüldüm :(
hakikaten yazık oldu emeğine
artık ne kayyo ne funpic bedava sağlayıcıların hiçbirine güvenmiyorum
Sağol.. Bakalım tekrar kurmaya çalışıyorum, inşallah en kısa zamanda tekrar birlikteyiz..
kraldj
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen kraldj »

En son kraldj tarafından 12.03.2007, 07:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
kraldj
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen kraldj »

En son kraldj tarafından 12.03.2007, 07:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kraldj
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen kraldj »

En son kraldj tarafından 12.03.2007, 07:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
rapley
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen rapley »

neden funpic böle bi adilik yaptı?
fikretba
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen fikretba »

rapley yazdı:neden funpic böle bi adilik yaptı?
sizi daha evvel uyarmıştım bu benim giden 3.forumum yedek sayesinde geri dönüş oluyor ben funpic'e mail atıp bu konuda bilgi almak istediğimi söyledim ve bana gelen mesajda türkiyedeki siteleri sildiklerini söylediler.(bile bile ateşe atmışım kendimi :) ) kayyo'da sorun yaşanmıyorum ama dediğim gibi yavaşlılık söz konusu...
Kullanıcı avatarı
kelkirpi
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Kötü komşu ev sahibi yaparmış.. Bende o misal; kötü funpic yüzünden gittim bi host aldım domainle beraber, toplamda 30-40 YTL gidiyor ama yıllık.. Aya böldüğünüzde 2,5-3 YTL yapar.. Nereye vermiyoruz ki..

Tavsiye ederim, gerçi henüz forumu kurmadım tekrar.. Kurayım sonra tavsiye edeyim :D
Kullanıcı avatarı
Kartal23
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Kartal23 »

kelkirpi yazdı:Kötü komşu ev sahibi yaparmış.. Bende o misal; kötü funpic yüzünden gittim bi host aldım domainle beraber, toplamda 30-40 YTL gidiyor ama yıllık.. Aya böldüğünüzde 2,5-3 YTL yapar.. Nereye vermiyoruz ki..

Tavsiye ederim, gerçi henüz forumu kurmadım tekrar.. Kurayım sonra tavsiye edeyim :D
arkadaşlar şöyle baktığımızda 2-3 ytl günlük ücret le yıllık host almak ve sitenizin güvende olması ve bir zarar gelmemesi açısından içinizin rahat olması çok güzel değilmi?
http://www.boraboy.net

Türkçe' ye Sahip Çık;
Yok Olmasına İzin Verme.
Kullanıcı avatarı
pRof
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pRof »

Kartal23 yazdı:
kelkirpi yazdı:Kötü komşu ev sahibi yaparmış.. Bende o misal; kötü funpic yüzünden gittim bi host aldım domainle beraber, toplamda 30-40 YTL gidiyor ama yıllık.. Aya böldüğünüzde 2,5-3 YTL yapar.. Nereye vermiyoruz ki..

arkadaşlar şöyle baktığımızda 2-3 ytl günlük ücret le yıllık host almak ve sitenizin güvende olması ve bir zarar gelmemesi açısından içinizin rahat olması çok güzel değilmi?
Haklısınız ark.lar, ben funpic.de/funpic.org ve kayyo'da birçok sistemle forum kurdum ama hiçbirisi size garanti vermiyor, canları istediği zaman silerler, ayrıca bedava forum verenler de bi yere kadar çünkü şart koşuyor üstünede reklam yayınlıyorlar, şuan kendi hostuma forum kurdum ve kafam çok rahat, eğer aranızda yılda 19 liraya kafanızın rahat olmasını isterseniz destek@myyhost.com (msn) dan bilgi alabilirsiniz... ;) Bir cafede üç beş kıza çay ısmarlayacak olursanız daha fazla ücret vermeniz gerekir... ;)
Mempainea_999
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Mempainea_999 »

dj_akman yazdı:bunları uygula

Kod: Tümünü seç

[Dosya Aç] 
includes/page_header.php 

[Bul] 
<?php 

[Altına Ekle] 

header ("Content-Type: text/html; charset=iso-8859-9"); 

[Dosya Aç] 

admin/page_header_admin.php 

[Bul] 
<?php 

[Altına Ekle] 

header ("Content-Type: text/html; charset=iso-8859-9");
ismatrix yazdı:bende bu Türkçe karakter olayını yapamadım. :?
dj_akmanarkadaşımızın dediğini yaparsan düzelecektir. Ama düzelmezse Internet Explorer yada Mozilla Firefox (hangisini kullanıyorsan) sitene girdikten sonra Karakter Kodlamasını Türkçe (ISO-8859-9) yapmalısın.
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir