phpBB Kurulumu (Lycosta)

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
byzt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

yönetim paneli sorunu

Mesaj gönderen byzt »

arkadaslar forumu basarıyla lycosta olusturdum yalnız yönetim paneli linkine tıkladığımda yönetim paneline ulasamıyorum. lycos un hata sayfası çıkıyor ve not found gibi bir uyarı alıyorum. ama forumda kullanıcı ekleyebiliyorum artı bütün islemler gerçeklestirilebiliyo yalnız yönetim paneline ulasamadım. yardım lütfen.
dertliadam
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen dertliadam »

ya ben http://members.lycos.co.uk/......./install/install.php linkine giremiyorum yardım edebilirmisiniz
Cayone
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Cayone »

Sen onu boşver normal kendi anasayfana gir şu şekilde:
http://members.lycos.co.uk/site

ordan forumunu hangi dizine attıysan tıkla işte ona öyle gir yükleme bölümüne.
dertliadam
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

http://members.lycos.co.uk/..../install/index.php

diye bir link çıkıyor ama sayfa bomboş :(
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

kardeş senin lycos dan almış aldıgın adrese gir.
http://members.lycos.co.uk/..../install/index.php
yaniii aradaki ..... lı yeri unutma
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
dertliadam
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

giriyorum bi sayfa açılıyor ama bomboş nerde hata yapmış olabilirim bi yardım edersen sevinirim msn ekle istersen ordan görüşelim

kaanberkaydin@hotmail.com
taloumou
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen taloumou »

Merhaba arkadaslar.Ben su mysql u anlamadım.phpbb yi bilgisayarıma kurdum.lycosta site actım.oraya gönderdim phpbb yi.peki şimdi mysql la ne baglantısı var bu sitenin.forumu nasıl kurcam.çözemedim şu olayı.ayrıntılı olarak anlatırmısınız acaba?
didaktik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen didaktik »

Yüklemeye başla diyorum, yüklüyor, sonrada yükleme bitir tuşuna basıyorum ama yöneteceğim panele değilde hata mesajı vererek lycos sayfasına yönlendiriyor beni. ordan sonrasına devam edemiyorum maalesef.
didaktik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

http://members.lycos.co.uk/didaktik/phpBB2/ bu sayfaya kadar geliyorum, forumun ana sayfası görünüyor ama devam edemiyorum, kullanacı adı ve şifremi girdiğimde lycos un kendi sayfasına yönlendiriyor hata kodu vererek. Ne yapmam lazım anlamadım gitti, ya ne zor işmiş bu forum yapması :)
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

web alanınıza göndermiş oldugunuz install klasörünü silin. vede chmod ayarlarını yapın.forumda arama yaparsanız chmod ayarlarının nası yapıldıgını bulabilirsiniz.
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
didaktik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

install ve silmemi istediği diğer dosyayı sildim cmod ayarı derken 664 diye ayarlardan çıkan sayıyıda 666 yaptım ama yine ana sayfadan ileri gidemiyorum. 2 kere denedim ama ikisinde de aynı şey oldu.daha nasıl yapabilirim bilmiyorum lycos haricinde verilen diğer sitelere göz attım ama onlardan hiç anlamadım kayyo'da yeni üyelik kabul etmiyor, bu işin en kolay yapılabileceği başka bir yöntem var mı acaba? Birde örneğin bu işlermleri başarıyla yaptım forumla ilgili düzenlemeleri lycos üyeliğimle giriş yaparak mı sürekli düzenleyeceğim? domain ve web alanı aldıktan sonra bu mevcut forumu o adresten nasıl yayınlayacağım?
pesimist06
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

siteye nasıl giricem

Mesaj gönderen pesimist06 »

arkadaşlar bu siteden öğrendiğim şeyler doğrultusunda bir forum açtım okuduğum sınıf için adı:firtinats
ben bu adresi ne olarak wermeliyim arkadaşlarma direk yazınca siteye girebilsinler belki çok saçma oldu ama gerçekten nerden gireceğimi bulamadım siteye bi yardım ederseniz çok sewiniceğim
tşk.ler şimdiden saygılar cwplarınızı bekliyorum
ha bide reklamları nasıl yok edebilirim? :shock:
didaktik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Başlangıçta belirtilen herşeyi yapıyorum eksiksiz bir şekilde ama alttaki şekilde sayfa çıkıyor ve devam etmesi mümkün olmuyor. Ne yapmam lazım of ya offff

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
kadeh
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Yardım

Mesaj gönderen kadeh »

yafss Benm php Forum Var ama hiç Bişe bilmiyorum nasıl türkce yapıcam ne olur biri yardım Etsin Plz :( ßide Bu Aradaki kulanıcı Adı nedir :(
djmakay
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen djmakay »

arkadaşlar ftp proğramıyla nasıl göndereceğiz bunları ne yazmam gerek adress yazan yere. ftp proğramıyla yapamadım ftp.members.lycos.co.uk adresindende girmeye çalışıyorum ama ordada sunucu bulunamıyor diyor
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Yandex [Bot] ve 4 misafir