phpMyAdmin'den Veritabanı Yedekleme

phpBB 2.0.x kurulum ve çalıştırılmasında meydana gelen sorun ve problemler için buradan yardım alabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

ücretsiz hazır forum veren sitelerde phpbmyadmin ile veritabanına erişiminiz yoktur.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
malatyalı
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

yardım

Mesaj gönderen malatyalı »

ben php2.2 kullanıyorum ben nasıl yedek alacam biraz anlatabilirmisiniz. resimli olsa daha makbule geçer teşekkürler
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gerçekten mükemmel bir makale olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler çok işime yaradı...
combata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen combata »

arlkadaşlar ben forumup'dan free bi forum aldım ama veri tabanını yedekle dediğimde aşağıdaki hatayı veriyor

This feature has been disabled due to security reasons, please contact the administrator if you want a backup of your forums

hemen çevirdeki türkçe karşılığı

Bu özellik, güvenlik sebepleri yüzünden iptal edildi, lütfen idareciyle temas kurar, eğer sen, senin meydanlarının bir yedeğini istersen

bu acaba bedava olduğu içinmi bu hatayı veriyor yada başka bi nedendenmi :(
Kullanıcı avatarı
the_alorak
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen the_alorak »

Güvenlik sebebiyle.. yani bedava olduğu için de değiştirilmiyor..
combata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen combata »

the_alorak yazdı:Güvenlik sebebiyle.. yani bedava olduğu için de değiştirilmiyor..
veri tabanını yedekleyebileceğim bedava forumu nerden alabilirim.
bilginiz varmı arkadaşlar :roll:
karacayli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen karacayli »

Ya ben de ücretsiz bi forum kuruştum bundan 6 ay önce filan.Şimdi forumum genişledi içeriği arttı ve ben bunu ücretli bi hostinge taşımak istiyorum ama bunun içinde veri tabanını yedeklemem gerekiyor sanırım.Yalnız ücretsiz bi forum olduğu için veri tabanı yedeklenmiyor.Bunu nasıl yapabilirim.
Yardımcı olursanız çok sevinirim
combata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen combata »

karacayli yazdı:Ya ben de ücretsiz bi forum kuruştum bundan 6 ay önce filan.Şimdi forumum genişledi içeriği arttı ve ben bunu ücretli bi hostinge taşımak istiyorum ama bunun içinde veri tabanını yedeklemem gerekiyor sanırım.Yalnız ücretsiz bi forum olduğu için veri tabanı yedeklenmiyor.Bunu nasıl yapabilirim.
Yardımcı olursanız çok sevinirim
bende bu yüzden soruyorum veri tabanını yedekleyebileceğim bi ücretsiz forum varmı diye ama sanırım olmuyor :cry:
karacayli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Vallaha combata kardeşim bana sorarsan hiç girme veri tabanı desteği vermeyen ücretsiz forum işine.Ben hiç dikkat etmeden girdim forumu da kurduk, şimdi böyle sürünüyoruz işte :(
karacayli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Forumu kurduğum site yöneticileri bana sadece mysql desteği (belirli bi para karşılığında) sunabileceklerini söylediler. Peki şimdi ben istediğim bazı modlar var.Bu modları mysql sayesinde foruma ekleyebilirmiyim.Forumun türü phpbb
Kullanıcı avatarı
er-13
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen er-13 »

bunu admin panelinden veritabanını yedekle olarak da yapmış olmuyormuyuz o başka bişi mi yoksa
teşekkürler...
Kors4n
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Kors4n »

Ben Plus Kullaniyorum Ve Bu Dediklerinizin HEpsini Yaptim Yaklaşik 16 MB lik bir Db kaydettim benim yapmak istediğim şu şimdi ben Forumu tamamen silip plus u tekrar kursam siteye herşey baştan Db yi de geri yüklesem Db nin yüklendiği tarihten itibaren devam mi eder ...? bunu anlamadim yardimci olabilirseniz sevinirim
Kullanıcı avatarı
Militarist
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Militarist »

Şu PHPMyAdmin'i öğrenemeyen bir tek ben kaldım herhalde...
İhtilâl istiyorum,
Mukaddes bir ihtilâl...
Kors4n
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Kors4n »

Kors4n yazdı:
Ben Plus Kullaniyorum Ve Bu Dediklerinizin HEpsini Yaptim Yaklaşik 16 MB lik bir Db kaydettim benim yapmak istediğim şu şimdi ben Forumu tamamen silip plus u tekrar kursam siteye herşey baştan Db yi de geri yüklesem Db nin yüklendiği tarihten itibaren devam mi eder ...? bunu anlamadim yardimci olabilirseniz sevinirim

?????????????????????
matraxs
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

yedeklerimi yükleyemiyorum

Mesaj gönderen matraxs »

dün sitemden yedek aldım bugun kurmaya calısıyorum ancak kuramadım
Hem phpBB panalinden hemde WB adminden denedim baglantınız kesidi dio üyelerim var ancak bir türlü yükleyemiyorum :cry:

yardımlarınız ıcın teşekkurler. :wink:
Kilitli

“2.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir