PhpBB3 ile ilgili ilk izlenimleriniz

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.

PhpBB3 ü beğendinizmi

Evet
206
82%
Hayır
46
18%

Toplam oy: 252

Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

PhpBB3 ile ilgili ilk izlenimleriniz

Mesaj gönderen cupra »

Phpbb3 ile ilgili ilk izlenimlerinizi fazla abartmadan yazabilirsiniz.
En son cupra tarafından 24.06.2006, 02:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen GodBeach »

En çok sevdiğim yanı :

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||| HIZ
Bir php kodu
$GodBeach = "Php Script Yazılır";

print $GodBeach;

Önizleme: Php Script Yazılır
zuper
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen zuper »

ben görüntüyü beğenmedim çok kötü yani phpbb 2.0.x görüntüsü kat kat daha iyi ve bence biraz daha default olarak daha fazla mod eklenmeliydi
mesela bbcode box vb.
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

zuper yazdı:ben görüntüyü beğenmedim çok kötü yani phpbb 2.0.x görüntüsü kat kat daha iyi ve bence biraz daha default olarak daha fazla mod eklenmeliydi
mesela bbcode box vb.
+1
Bir php kodu

print $GodBeach;

Kullanıcı avatarı
CaN_BaKıR
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CaN_BaKıR »

Benim sitem daha güzel :D

Denemek için kayyo'dan bir host alıp kurdum... Ama hakikaten benim sitem daha güzel :)

Güzel özellikler yüklemişler tamam ama bence kullanımı phpBB2 ile kıyaslayınca daha zorlaşmış. Bu üyeleri sıkıntıya sokabilir...

Zaten şuan beta sürümü yani hala geliştiriliyor. Deneme amaçlı kurakta fayda var. Yeni phpBB kuracaklar 3 değil 2 kursunlar bu sebeple ;)
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
phpBB Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=35
Mod Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=108

Lütfen Özel Mesaj Atıp Soru Sormayınız !!!
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Yoksa birgün ortada kalır :)
Bir php kodu

print $GodBeach;

Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

paneldeki html taglarıyla bbcode oluşturma seçeneği oldukça güzel ve kullanışlı ..
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
tehlike_çanı
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen tehlike_çanı »

Çoğu insan phpbb 2x formunu bile kullanmakta zorluk çekiyo kaldıki bunu kullanacaklar! :wink:
Anlaşılması biraz daha zor bi sitil! adam sitede iki tıklayacak yer bulamaz kapatır gider bence karışık ama hızlı! :wink:
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

ama daha profesyonelce ..
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

Zonguldak Karaelmas Üniversite Makina Mühendisliği Öğrencisi Hakan Demiray ' ın phpBB3.0 " Olympus Beta " hakkındaki yazısını okumanızı tavsiye ederim ..

Forum yönetim sayfasına girip yeni bir forum yaratmak istediğimde gördüm ki, artık kategori tarzını; kategori, forum, bağlantı olarak belirleyebiliyoruz...
devamı..
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
GodBeach
Uzaklaştırıldı
İletişim:

tehlike_çanı yazdı:Çoğu insan phpbb 2x formunu bile kullanmakta zorluk çekiyo kaldıki bunu kullanacaklar! :wink:
Anlaşılması biraz daha zor bi sitil! adam sitede iki tıklayacak yer bulamaz kapatır gider bence karışık ama hızlı! :wink:
phpBB2 ye geçilirkende bu sözler çok vardı :)

Allaha Şükür faq.php var phpbbturkey.com ********** var biz varız herkez var

sorun oldumu anında cevap geliyor nede olsa :)
Bir php kodu

print $GodBeach;

Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

tehlike_çanı yazdı:Çoğu insan phpbb 2x formunu bile kullanmakta zorluk çekiyo kaldıki bunu kullanacaklar! :wink:
kurulum otomatikleştirildiği için kendi herşeyi kontrol ederek kurma işlemini hallediyor. windowstaki sistem geri yükleme gibi yedek alınıyor vs. mirach'ın verdiği linkte arkadaş güzel açıklamış.
kullanıcıyı sıkan bir sürü konu alışıldıktan sonra çok rahatlatacak.
Kullanıcı avatarı
CaN_BaKıR
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CaN_BaKıR »

cupra yazdı:kurulum otomatikleştirildiği için kendi herşeyi kontrol ederek kurma işlemini hallediyor. windowstaki sistem geri yükleme gibi yedek alınıyor vs. mirach'ın verdiği linkte arkadaş güzel açıklamış.
kullanıcıyı sıkan bir sürü konu alışıldıktan sonra çok rahatlatacak.
phpBB 2.0.21 de kurarken otomatik ;) Geçen gün üyesi olduğum bir forumda bir çocuk beleş forum veren sitelerden bir forum kurmuş ve benim forumum diye yayınladı. 2 aydır üzerinde çalıştığım forumum artık yayında demiş birde. Acıdım çocuğa yazık yönetim paneliyle 2 ay uğraşan bu arkadaşa şimdi bırak bu forumu ftp ve mysql kullanabileceğin bir hosting bul ve oraya forum kur diyemezsin ki :(
Dedim ben sana kayyodan bir hesap alıp kurayım bir forum. 2.0.21 i indirdim kurdum ve bir baktım kurulumu otomatik yapmışlar. Direk yazıyorsun ok diyorsun kuruluyor. Çok basit yani :D
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
phpBB Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=35
Mod Nasıl Kurulur
https://www.phpbbturkey.com/viewtopic.php?t=108

Lütfen Özel Mesaj Atıp Soru Sormayınız !!!
Kullanıcı avatarı
deneme
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen deneme »

Bence süper olmuş birçok moda gerek yok. daha ne diyim. final ve lang pack ler çıksa da phpBB3 Olympusa geçsek. :D
isteyenler bir göz atabilir...

http://devrialem.de.funpic.de
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

hakikaten çok hızl.hızına hayran kaldım
aklı olan okumasın sanayide iyi para veriyorlar :)
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 5 misafir