Phbb 3.0.12 - Kullanıcıları buda çalışmıyor -anasayfa lazım

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
alidarkstone
Kayıtlı Kullanıcı

Phbb 3.0.12 - Kullanıcıları buda çalışmıyor -anasayfa lazım

Mesaj gönderen alidarkstone »

Merhaba Arkadaşlar,

PHBB de yeniyim mevcut forumumda istemediğim birçok kişi üye olmuş ve foruma illegal konular açmış. Bunları konuları ile birlikte silmek için Kullanıcıları buda sekmesini kullanıyorum. Bir türlü engelleyemedim nasıl yapacağım konusunda destek olabilicek bir arkadaş var mı ? Kullanıcıları buda dediğimde 1000 den fazla üye ve konu olduğu için silemiyorum takılı kalıyor sayfa öylece.

Botları engellemek istiyorum foruma rastgele üye oluyorlar.
forumum domain/forum şeklinde birde portal veya anasayfa önerinizi rica ediyorum.

Teşekkürler,
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Phbb 3.0.12 - Kullanıcıları buda çalışmıyor -anasayfa la

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

Onca spam üyeleri engelleyen (!) mod bilirim ancak çoğunun işe yaradığını düşünmüyorum.

Yalnız bu mod benim forumumda spamı bitirdi size de tavsiye ederim. Birçok özelliği mevcut;
https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2122138

Üstelik spama benzer hareket gösteren üyeleri de otomatik silme özelliği de var tabii açmak isterseniz.
alidarkstone
Kayıtlı Kullanıcı

Bu mod u nasıl yüklerim dosya izini vermek gerekiyor mu ? Biraz yeniyimde :)
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

alidarkstone yazdı:Bu mod u nasıl yüklerim dosya izini vermek gerekiyor mu ? Biraz yeniyimde :)
viewtopic.php?f=35&t=13382
alidarkstone
Kayıtlı Kullanıcı

MOd u yükledim AutoMOd sonrasında disable links isimli mod u yükledim. Spam i nasıl engellerim şimdi kullanımı nasıl ?
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

http://phpbbturkey.com/forums/viewtopic ... me#p102192 burada bir çok farklı yöntem zikredilmekte benim kullandığım yöntem S&C CAPTCHA, mod v.s ile uğraşmak yerini onu aktif ederek kolayca çözüme ulaşabilirsiniz.
İyi forumlar...
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
alidarkstone
Kayıtlı Kullanıcı

Yukarıda arkadaş biraz önce bir mod linki verdi onu yükledim ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

alidarkstone yazdı:Yukarıda arkadaş biraz önce bir mod linki verdi onu yükledim ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum
Benim verdiğim disable links isimli bir mod değildi yanlışınız olmasın?
kardesler
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kardesler »

Adminliğini yaptığım forumda;

Üyelik tarihinden sonra hiç mesaj yazmamış (sıfır mesajlı) belirlediğim bir tarihten sonra foruma hiç giriş yapmamış üyeleri silebiliyorum. Bunda bir sorun yok.

Ancak üye olmuş ama hiç foruma giriş yapmamış kişileri tespit etmekte zorlanıyorum. Kullanıcı buda kısmında bunun ayarlaması nasıl yapılacak?

Forumun ekran görüntüsünü ekliyorum.
jk buda.JPG
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir