misafir kısıtlama yazısı

phpBB 3.0.x çalıştırılması ve kurulumu ile ilgili yardımı buradan alabilirsiniz. Lütfen MODlar ile ilgili sorunlarınızı buraya yazmayın.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
ToMCaT
Kayıtlı Kullanıcı

misafir kısıtlama yazısı

Mesaj gönderen ToMCaT »

arkadaşlar phpbb 3.0.12 de dosya indirme eklentisini misafirlere kapadım evet gayet güzel ama şu sorun var sorun değil ama gerekli bir şey

"Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz."
yazısı çıkıyor ben bu yazıyı değiştirmek istiyorum daha büyük puntayla üye olmalısınız gibi bir yazı eklemek istiyorum ve yazıya tıklayıncada login sayfasına gitmesini istiyorum hangi klasörle oynamam lazım bilgi verebilecek arkadaşa şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
melihonline
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: misafir kısıtlama yazısı

Mesaj gönderen melihonline »

Dil dosyalarından viewtopic.php isimli dosyayı not defteri ile açın. O yazıyı ctrl + f yaparak bulun ve ne yazmasını istiyorsanız onu yazın.
FORUM | FORUM 2 | İki insan açtır. Biri bilimi arayan, diğeri ise parayı...
ToMCaT
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ToMCaT »

eyv. saol teşekkür ederim
ToMCaT
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ToMCaT »

arkadaşlar bu yazıyı değiştirip birde site kayıt sayfasına yönlendirmek istiyorum bunun için hangi dosyada nasıl bir düzenleme yapmam gerekli

örnek : BU MESAJA EKLENEN DOSYALARI GÖREBİLMEK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR

üye olmanız gerekmektedir yazısına kayıt sayfasına yönlendirme istiyorum nasıl yapabilirim
Kullanıcı avatarı
melihonline
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen melihonline »

basit bi html bilgisi ile yapabilirsiniz.

BU MESAJA EKLENEN DOSYALARI GÖREBİLMEK İÇİN <a href="http://www.siteadresin.com/ucp.php?mode=register">ÜYE OLMANIZ</a> GEREKMEKTEDİR
FORUM | FORUM 2 | İki insan açtır. Biri bilimi arayan, diğeri ise parayı...
Kilitli

“3.0.x Destek Forumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] ve 5 misafir