Tema grafiklerim hazır, kodlamada yardımcı olabilirmisiniz?

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Temalar.
Kilitli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Tema grafiklerim hazır, kodlamada yardımcı olabilirmisiniz?

Mesaj gönderen avatarturkiye »

Arkadaşlar ben kendi temam için grafiklerimi hazırladım ve paintte nasıl görünmesi gerektiğini yaptım. Yani tek eksik olan temamın kodlanması ve bende oldukça bu işlerde amatör olduğum için sizin yardımınızı istiyorum

Sitemin adı Avatar Türkiye ve bir RPG sitesidir. İçinde Zarath'ın Shop Mod, Cash Mod, Job Mod, Synth Mod ve 2-3 tane daha modifikasyon olduğu için uyarlamak oldukça zor. Eğer bana yardımcı olabilirsen oldukça müteşekkir olucam ama karşılamak için hiç param yok (öğrenciyim :() ama gerekirse eğer 468x90 reklamlarınız varsa sitemde bedavaya yayınlayabilirim (konuların ilk mesajında gözükür). Lütfen bana yardım edin arkadaşlar.

Bu arada eğer grafikler nasıl birşeymiş ve tema nasıl gözükmeli diye merak ediyorsanız, forumumda konu açmıştım ve ordan bakabilirsin:
http://avatarturkiye.com/viewtopic.php?t=296&start=0

Teşekkürler.
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen avatarturkiye »

Arkadaşlar bu benim için gerçekten çok önemli, üyelerim yeni temayı yakın zamanda bekliyor ama temanın kodlamasını gerçekten yapamıyorum. Lütfen phpBB'de tema yapmayı bilen biri varsa bana yardım edebilirmi?
Kilitli

“2.0.x Stil/Tema İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir