StiyleTR Temanın Üst Kısmındaki Boşluk

phpBB 2.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Temalar.
Kilitli
Asali
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

StiyleTR Temanın Üst Kısmındaki Boşluk

Mesaj gönderen Asali »

Merhabalar.

Önümüzdeki günlerde açmak istediğim yeni portal için kullanmayı düşündüğüm blueair veya styletr temalarının üst kısmında bir satırlık boşluk var. Bu konu ile ilgili, ilgili yerlere sorduğum sorulara aldığım cevaplardan bir sonuç alamadım. style ve thema.php olmak üzere iki adet tema dosyasında editlemediğim satır kalmadı ancak soruna bir çözüm bulamadım.
Bu konuda buradaki arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum.

İlgili siteye gitmek için tıklayın.

Teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
radyobulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: StiyleTR Temanın Üst Kısmındaki Boşluk

Mesaj gönderen radyobulut »

Asali yazdı:Merhabalar.

Önümüzdeki günlerde açmak istediğim yeni portal için kullanmayı düşündüğüm blueair veya styletr temalarının üst kısmında bir satırlık boşluk var. Bu konu ile ilgili, ilgili yerlere sorduğum sorulara aldığım cevaplardan bir sonuç alamadım. style ve thema.php olmak üzere iki adet tema dosyasında editlemediğim satır kalmadı ancak soruna bir çözüm bulamadım.
Bu konuda buradaki arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum.

İlgili siteye gitmek için tıklayın.

Teşekkür ederim.
sorun anlaşılmıyor, en azından benim içi öyle.. Resmini çekip o satırı belirtirsen daha anlaşılır olur ;)
Kullanıcı avatarı
Most Wanted
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Most Wanted »

üsk kısım editlemek icin temanın overall_header.tpl orta kısım icin index_body.tpl ve alt kısım editlemeleri icin overall_footer.tpl dosyalarını editlemen gerekir..

Ayrıca sitene türkce ceviri linkini eklemeni öneririm aksi taktirde bir daha ki sefere yardım alamazsın. :!: :!:
Asali
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Asali »

Most Wanted yazdı:üsk kısım editlemek icin temanın overall_header.tpl orta kısım icin index_body.tpl ve alt kısım editlemeleri icin overall_footer.tpl dosyalarını editlemen gerekir..

Ayrıca sitene türkce ceviri linkini eklemeni öneririm aksi taktirde bir daha ki sefere yardım alamazsın. :!: :!:
İlginiz için teşekkür ederim. Benim portal phpfusion olduğu için adı geçen dosyalar bende yok. türkce ceviri linki de phpfusion olduğu için fusionun telif hakkına ait reklemlar var.

Teşekkür ederim.

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Dosya ekleri
BlueAir.rar
Tema Dosyası
(83.08 KiB) 232 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
radyobulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen radyobulut »

Most Wanted yazdı:Ayrıca sitene türkce ceviri linkini eklemeni öneririm aksi taktirde bir daha ki sefere yardım alamazsın. :!: :!:
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu
Kardeş portalda bu imza yok, çünkü portal phpBB Group yapımı değil ve dil dosysı olarak bu sitenin çevirileri kullanılmamış. phpBB Forumda ise oluşturma ve Çeviri imzası mevcut ;) Portal konusunda yanılıyorsam söyleyin :)

Bu arada konu yanlış foruma açılmış, Bence o php-fushion -sanırım böyle yazılıyor- onunla alakalı bişey ;)
Asali
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Asali »

Sn. Most Wanted; Portal phpbb olmadığı için (phpfusion) bahsettiğiniz türkçe dil çevirisi yazısı da bulunmamaktadır. Kullandığım tema her ne kadar phpfusiona ait ise de aslında phpbb temasıdır. Yani fusiona uyarlanmış halidir. Uyarlayan arkadaş da bir çözüm bulamadı maalesef. Son çare olarak buraya açtım konuyu.
İlginize teşekkür ederim.

Not:Sn. Most Wanted aynı şeyi söylüyormuşuz. İkinci defa okuyanca anladım :) Artı bir açıklama yapmış olduk.
Kilitli

“2.0.x Stil/Tema İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir