MOD Kurulum Makalesi (Yeni başlayanlar, bilmeyenler için)

phpBB 2.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
blogcu forum
Kayıtlı Kullanıcı

Re: MOD Kurulum Makalesi (Yeni başlayanlar, bilmeyenler için)

Mesaj gönderen blogcu forum »

VSaBaH yazdı:
engin1984 yazdı:kardeş beni m kurduğum SEO MOD , herneyse geri alırım

şunu mu kurayım baştan:
Advanced phpBB3 SEO mod Rewrite V 0.4.2
http://www.phpbb-seo.com/boards/advance ... t1219.html

sonra da senin verdiğin Türkçe düzeltmesini mi kurayım. Çalışır mı dersin?
Sonucu kendiniz görmek istemez misiniz?

:arrow: http://www.kostebekforum.com
bi de kurulumu açıklayabılen bırılerı olsaydı :roll: yanı ıcınden ıng, fr cıkıyo Türkçesi de olaydı. Tamam verdiğiniz Türkçeyi indirdim ama hepsini anlatmıyo herhald :(

bı de portalla sorunsuz mu calısıyor acep? (aslında bu mod ıcın baslık acılsa daha ıyı olurmus-bu phpbb3 ıcın de var dımı)
blogcu
murtitek
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen murtitek »

okuduğum her yeni makaleyle daha çok sorun ediniyorum mod yüklemek için easy modu indirdim ama onu nasıl kuracağımı bile bilmiyorum şimdi bide işin yoksa onu öğrenmeye çalış forum işinden vazgeçip çiçekmi yetiştirsem acaba
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

murtitek yazdı:okuduğum her yeni makaleyle daha çok sorun ediniyorum mod yüklemek için easy modu indirdim ama onu nasıl kuracağımı bile bilmiyorum şimdi bide işin yoksa onu öğrenmeye çalış forum işinden vazgeçip çiçekmi yetiştirsem acaba
Merhaba,

Bu makaleyi baştan sona dikkatlice okursanız sorun yaşamamanız gerekir.

Mesela hangi noktada takıldınız?
murtitek
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen murtitek »

vsabah tşk arkadaşım mesajı yazdığım tarihten itibaren baya bi yol aldım ilkgünlerin acemiliği kalmadı baya bişeyler yapabiliyorum artık
sanırım artık kimse phpbb 2 versiyonlarında kalmıyor bu bölüm biraz ihmal edilmiş gibi, 3 versiyonu pabucu dama atmış sanırım biz acemilerde sonunda 3 e dönmek zorunda kalıcaz 2 daha çok hoşuma gidiyor ama yayınlanmış konular özellikle modlarla ilgili bazı sorularım oluyor ama cevap bulamıyorum , artık bi cevap beklememek gerektiğininde farkındayım, yapabildiğin yere kadar yap yoksa yanlızsın gibi bir sonuç çıkıyor ortaya,ilk günki gibi ben nne yapıcam nasıl kurucam nasıl halledicem hallerinde değilim artık en karmaşık modları dahi kurunca kendime güvenim geldi.. phpbb3 te gördüğüm bazı şeyleri 2 de de uygulayabilmek isterdim tamamen 3 e geçmeden ama sanırım yenisi varken eskisini deşelemeninde faydası yok, yeniside çok detaylı olmasına rağmen 2 de 1 günde yaptıklarımı 3 te 1 haftada zor yapıyorum, birde smf ve mybb deniycem bakalım en güzeli hangisi olacak, 2 için destek bekleyen arkadaşlar için en güzel şey sanırım bu işle uğraşmış ve kendi sitelerijnde bu yolları anlatanlardan yardım beklemek olacaktir. çünki görüyorumki phpbbturkeyin 2x versiyonları forumu hayalet şehir gibi kalmış, emeği geçen, ilgilenen döküman oluşturan herkese teşekkürler........
Ferfecir
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Ferfecir »

Arkadaşlar seo kuruyorum ve burada takıldım. Yardım edermisiniz?

Kodlarda bunu istiyor.

styles/prosilver/template/forum_fn.js

Değiştirdim. Çünkü ben başka bir stil kullanmama rağmen içindeki o dosya yoktu. Yalnız bu kod da yapmam gereken nedir? Sonuçta farklı bir stil kullanıyorum... :?

styles/prosilver/template/overall_header.html
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ferfecir yazdı:Arkadaşlar seo kuruyorum ve burada takıldım. Yardım edermisiniz?

Kodlarda bunu istiyor.

Değiştirdim. Çünkü ben başka bir stil kullanmama rağmen içindeki o dosya yoktu. Yalnız bu kod da yapmam gereken nedir? Sonuçta farklı bir stil kullanıyorum... :?

Uygulamak istediğiniz temanın adı nedir?
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Ferfecir yazdı:Arkadaşlar seo kuruyorum ve burada takıldım. Yardım edermisiniz?

Kodlarda bunu istiyor.

phpBB 3.0.x sürümleri için sorularınızı phpBB 3.0.x ile alakalı forumlara sorun, burası 2.0.x MOD Destek forumu, konu sapmasın. Ayrıca MODX formatlı MODların kurulumu makalesini okuyun.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kilitli

“2.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir