Lütfen Yardım Edin

phpBB 2.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Kilitli
kurac
Kayıtlı Kullanıcı

Lütfen Yardım Edin

Mesaj gönderen kurac »

merhabalar
Easy Sub forum kurmaya çalıştım geri vazgeçtim tüm dosyaları eski halinde yüklediğimi sanıyordum ama şu an admin paneline girince sağ taraf yok saol taraf var sql sorgusundan olabilir mi sizce???

2.İstek Bunun bnm değiştireceğim dosya değilde hayrına değiştirip kurmuş biri varsa bize verse de dosyaları öyle kursak ya??

Son İstek http://www.kostebekforum.com/ adresinde altta bölüm yetkilisi süper yetkili vs. çoğaltmışlar onu nasıl çoğaltabilirim ve rengi değiştirebilirim???

Hepsi Acil :)

Yardımlarınızı Bekliyrum
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Re: Lütfen Yardım Edin

Mesaj gönderen dlxattack »

1- Sol tarafın olup sağ tarafın olmaması garip bir durum tüm yedeğini aldığın dosyalarını attığından eminmisin
Bu oluşturduğun Sqlları eski haliyle değiştir tabi yedeğini aldıysan ama etki etmez sqlla alakası yok senin dedğin şeyin yedekleri dikkatlice at
ALTER TABLE `phpbb_topics` ADD INDEX (topic_last_post_id);
ALTER TABLE `phpbb_forums` ADD attached_forum_id MEDIUMINT(8) DEFAULT '-1' NOT NULL;

2-Dediğin şey biraz zor sende farklı modlar kurulu miilette farklı modlar Ve sana tavsiyem Simple Sub Forums Kur Gelişmiş Stile Kullanılan Daha Güzeldir

3-Onlar Renk Grupları eklentisini kurup gruplar açmışlar kolaydır Renk Gruplarını Kurman Yeterli Olucaktır
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
PhpBB 2 Ye Devam...!!!!
kurac
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kurac »

çok teşekkür ederim.
bu verdiğiniz sql sorgusu orijinali mi acaba yani sql'u düzeltmek için bunu mu çalıştırayım?
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen dlxattack »

O senin easy sub forum modunu kurarken değiştirdiğin tabloların sql sorgusu eğer eski değerleri aldıysan sorun yok.... sql eski değere göre çalıştır ama yapmana gerek yok sen yedeğini alığın dosyalara atarsan sorun ortadan kalkıcaktır...
PhpBB 2 Ye Devam...!!!!
Kilitli

“2.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 3 misafir