phpBB Security 1.0.3 kurulumu (Ayrıntılı ve Açıklamalı)

phpBB 2.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.

phpBB Security 1.0.3 modunu beğendiniz mi ?

evet
38
84%
hayır
7
16%

Toplam oy: 45

aykarama
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aykarama »

şu koca sitede şu sorunumu çözecek yokmu yawwww hiç kimse bilmiyormu çözümünü
http://www.bilginlerboard.com yeni çağın en genç sitesi
ckr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ckr »

arkadaşlar ben Admin Panelinden Kullanıcı Yönetiminden Bir Üyenin Profiline Bakıyorum...

Resimdeki Gibi Şeyler Çıkıyor...

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

resimde göterdiğim alanlarda ne demek istiyor ?

onları bilmiyorum..yardım edermisiniz ?
I'm Offline
aykarama
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

o sorun bendede var ama bu modu kurmadan öncede vardı yani bunu kurduktan sonra olmadı bende başka bir moddan kaynaklanıyor galiba

şimdi gelelim benim sorunuma ben bu modu şu şekil kurdum

page_header.php dosyası hariç bütün dosyaların kodlamasını yaptım bu dosyaya kod koymamamın sebebi açılışta güvenlik sorusu cevabı istemesi buna kodlama yapmayınca o soruları sormuyor profiline yada kayıt olurken kayıt alanına dolduruyorsun kabul ediyor şimdi benim sorunum ben bu dosyaya bu kodlamayı koymadım ama kayıt olurken formu doldurup gönder dediğimizde beyaz bir sayfa çıkıyor ama aktifleştirme maili gidiyor ve kayıt oluyorsunuz yani işleyiş devam ediyor ama kaydınız yapıldı foruma dönmek için buraya tıklayın yazısı çıkmıyor buna nasıl bir çare bulabiliriz sizden yardım bekliyorum...teşekkürler ..
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

ckr yazdı:arkadaşlar ben Admin Panelinden Kullanıcı Yönetiminden Bir Üyenin Profiline Bakıyorum...

dil dosyasında bir problem oldu galiba sitemizden yenisini indirip tekrar yükleyiniz.

resimde boş olan yerlerde;

Kilitlenme Durumu ve Güvenlik Bilgisini Sıfırla başlıkları ve altlarında açıklamaları yazması lazım.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
ckr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ckr »

Dn_35 yazdı:
ckr yazdı:arkadaşlar ben Admin Panelinden Kullanıcı Yönetiminden Bir Üyenin Profiline Bakıyorum...

dil dosyasında bir problem oldu galiba sitemizden yenisini indirip tekrar yükleyiniz.

resimde boş olan yerlerde;

Kilitlenme Durumu ve Güvenlik Bilgisini Sıfırla başlıkları ve altlarında açıklamaları yazması lazım.
Türkçe Paketi Birdaha Yükledim Siteden İndirip Fakat Aynı Sorun Devam ediyor.
I'm Offline
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

ozaman kurulumu kontrol edin biryerde hata yapmış olmalısınız.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
aykarama
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

allah rızası için biride beni adam yerine koyup soruma cevap verebilirmi :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ckr
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ckr »

aykarama yazdı:o sorun bendede var ama bu modu kurmadan öncede vardı yani bunu kurduktan sonra olmadı bende başka bir moddan kaynaklanıyor galiba

şimdi gelelim benim sorunuma ben bu modu şu şekil kurdum

page_header.php dosyası hariç bütün dosyaların kodlamasını yaptım bu dosyaya kod koymamamın sebebi açılışta güvenlik sorusu cevabı istemesi buna kodlama yapmayınca o soruları sormuyor profiline yada kayıt olurken kayıt alanına dolduruyorsun kabul ediyor şimdi benim sorunum ben bu dosyaya bu kodlamayı koymadım ama kayıt olurken formu doldurup gönder dediğimizde beyaz bir sayfa çıkıyor ama aktifleştirme maili gidiyor ve kayıt oluyorsunuz yani işleyiş devam ediyor ama kaydınız yapıldı foruma dönmek için buraya tıklayın yazısı çıkmıyor buna nasıl bir çare bulabiliriz sizden yardım bekliyorum...teşekkürler ..

eğer bu moddan kaynaklanıyorsa kodlamaları baştan sonra incele ... tema dosyalarına dikkat et...
I'm Offline
aykarama
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

kodlamaları 3 defa üstüste yaptım kontrol ettim zaten sorun kodlamalarda değil verilen modda kodlar yerine oturuyor ama dediğim dosyada sorun yaratıyor ama onuda kaldırınca bu seferde kayıt formnunda kayıt olduktan sonra başarı ile kayıt oldunuz yazısı yerine boş bir sayfa çıkıyor ama kayır gerçekleşiyor...ben bu işin içinden çıkamadım kimsede çıkamayacak galiba..
Kullanıcı avatarı
McCOY35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen McCOY35 »

Sabah saat 10 dan beri uğraşıyorum girişte şifre istiyor yazıyorum kabul etmiyor ve şu hata çıkıyor napmam lazım lütfen yedek almamıştım silemiyorumda bütün emeklerim boşa gidicek yoksa

Authorization Required
This server could not verify that you are authorized to access the document requested. Either you supplied the wrong credentials (e.g., bad password), or your browser doesn't understand how to supply the credentials required.
SO I DUB TEE UNFORGIVEN
Kullanıcı avatarı
McCOY35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen McCOY35 »

Ya temamı değiştirip subsilver yaptım giriş yapabiliyorum ama gene uyrarılar veriyor bazı hatalar var onları nasıl düzeltebilirim
SO I DUB TEE UNFORGIVEN
karadağ
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen karadağ »

arkadaşlar modun ilkadımlarında http://www.siteadı/insta... gibi byer varya onu yazınca şu ekran çıkıyor bir yardımcı olabilirmisiniz?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
burak434
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen burak434 »

bende de aynısı cıkıyor napıcaz biri yardım etsin lütfen.
ordumod
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

kardesım bunu kaldırmam lazım onuda soylermısın

Mesaj gönderen ordumod »

yaa ben bır yerde bır hata yaptım her halde ben bu uygulamada yonetım panalınde securıty cıktı ama ayarlara tıkladıgımda yazı gelıyor ve tıkladıgımzda sayfa gos. diyorlutfen yardım
Kilitli

“2.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 2 misafir