phpBB3 Gold sürümünün çıkış tarihi belli oldu

Yeni çıkan phpBB 3.0.x sürüm duyuruları ve eski phpBB 3.0.x sürümlerini yeni sürümlere güncelleme bilgileri.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:tagyljf4]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:tagyljf4] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:tagyljf4]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:tagyljf4]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:tagyljf4]Site kurallarımızı[/url:tagyljf4] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

phpBB3 Gold sürümünün çıkış tarihi belli oldu

Mesaj gönderen ESQARE »

phpBB.com'dan yapılan açıklamaya göre, 7 yıl önce bugün phpBB'nin ilk sürümü olan 1.0 yayınlandı. Ve bugün phpBB tam 7 yaşında. Ayrıca phpBB Grubu phpBB'nin doğum gününü phpBB3 Gold sürümünün çıkış tarihini duyuru yaparak kutladı.

phpBB3 Gold sürümünün çıkış tarihi:

13 Aralık 2007 - 19:00 (Türkiye saatine göre)

Mutlu yıllar phpBB :)
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: phpBB3 Gold sürümünün çıkış tarihi belli oldu

Mesaj gönderen Dn_35 »

Nice Yıllara phpBB.

Bu arada phpBB3 Gold Sürüm geri sayımı başladı.

:arrow: http://www.phpbb.com/ads/adimage.php?fi ... nttype=swf
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mc_kelleci »

hayırlı olsun dileklerimizle. şimdi bide rc8 den gold sürümüne güncelleyecez :) bileydim rc8 güncellemesi yapmazdım :D
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

yarın büyük gün desenize, bide hostum siten işlemcileri çok yoruyor diyip sitemi kapatıp yedeğimi elime vermeseydi süper olacaktı. ama cvs den takip ettiğim kadarıyla pek bir değişiklik yok yani hata bildirimleriylede pek ilgilenilmiyor gibi.
xxiii
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen xxiii »

bu gold sürümünde artık çok nadir hata vardır herhalde.
artık rahatça kurup kullanmaya başlayabiliriz demi..
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Evet, RC sürümünde kullanıcıların bildirdiği hatalar ve güvenlik açıkları sayesinde phpBB3 geliştirildi. Ve sonunda kararlı sürüm (gold) çıkacak. Fakat bu demek değildir ki artık hata olmayacak, phpBB3 gold sürümden sonra ortaya çıkabilecek hatalar ya da güvenlik açıkları phpBB2 de olduğu gibi yeni sürümler çıkartılarak düzeltilecektir. Bu yüzden phpBB yazılımınızı yeni sürümleri takip ederek güncel tutmanız gerekiyor.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

“3.0.x Sürüm Duyuruları & Güncellemeleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir