phpBB 3.0 Beta5 Yayınlandı.

Yeni çıkan phpBB 3.0.x sürüm duyuruları ve eski phpBB 3.0.x sürümlerini yeni sürümlere güncelleme bilgileri.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:tagyljf4]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:tagyljf4] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:tagyljf4]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:tagyljf4]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:tagyljf4]Site kurallarımızı[/url:tagyljf4] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
LeBron
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

phpBB 3.0 Beta5 Yayınlandı.

Mesaj gönderen LeBron »

phpBB 3.0 Beta5 yayınlandı.

phpBB3 beta serisinin son versiyonu olarak duyurulan sürümü bundan sonra RC1 olarak karşılayacağız. Bunun yanısıra paket içinde phpBB3 Beta4 ten phpBB3 Beta5 e update seçeneği bulunuyor. phpBB 2.0.x serisi içinde phpBB3 Beta5'e güncelleme seçeneği sunulmaktadır.

DEMO: http://phpbb3.phpbbturkey.com

* 27 Kasım 2006 tarihinden bu yana hata istatistikleri (İngilizce)

* 27 Kasım 2006 tarihinden bu yana düzeltilen hatalar listesi (İngilizce)

Yükle: phpBB3 Beta5

phpBB 2.0.x den phpBB 3.0'a Geçiş için detaylı anlatımı buradan inceleyebilirsiniz.

phpBB 3.0 "Olympus" Beta5 Türkçe Dil Paketi.

ÖNEMLİ NOT: Güvenliğiniz açısından phpBB 3 BETA 5'i ve Türkçe Dil Dosyalarını şu an kullandığınız (yayında olan) veya kullanacağınız (yayına sokacağınız) forum sitenize kurmanızı kesinlikle ÖNERMİYORUZ, sadece TEST etmek için kullanınız.

Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
En son LeBron tarafından 29.01.2007, 10:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

vatana millete hayırlı uğurlu olsun... :D
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

İncelemek için
phpbb.com ilgili başlık : http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?f=14&t=507324
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

acaba beta 4 dil dosyaları buna uyumlumu, ben hemen aldım kurdum ama dil türkçeyken sitede hata veriyor, dili ingilizceye alınca hatalar gidiyor.
hata kodları da şöyle:

Kod: Tümünü seç

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_display.php on line 877: Undefined index: POST_PCT_ACTIVE_OWN
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3718: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3264)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3720: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3264)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3721: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3264)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3722: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3264)
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

yeni eklenen satırlar yüzünden oluyor, en kısa zamanda sürüme uygun dil paketi yayınlanacaktır.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

ayrıca içinde bide converter yani çevirici var, bilgilerinize... :D dil dosyalarını bekliyoruz... :D
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

22-01-2007 tarihine kadar CVS'de meydana gelen değişiklikler için Türkçe dil dosyaları güncellendiği için tercüme edilecek az sözcük var en kısa zamanda dil paketini güncelleyecegiz.
Asil
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

BETA5 --> RC1

Mesaj gönderen Asil »

Acaba Beta sürümlerinden sonra çıkacak olan RC1 olarak karşılayacağımız sürüme geçiş mümkün olacak mıdır ? Yani şimdi Beta 5 sürümünü kursak RC1 çıkınca güncelleyerek RC1 sürümüne yükseltmek mümkün olacak mı acaba ?
Kullanıcı avatarı
LeBron
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: BETA5 --> RC1

Mesaj gönderen LeBron »

Asil yazdı:Acaba Beta sürümlerinden sonra çıkacak olan RC1 olarak karşılayacağımız sürüme geçiş mümkün olacak mıdır ? Yani şimdi Beta 5 sürümünü kursak RC1 çıkınca güncelleyerek RC1 sürümüne yükseltmek mümkün olacak mı acaba ?
Evet bundan sonraki sürümlerde devamlı update seçeneği olacak.Tabi final sürümüne geçmeden kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

phpBB 3.0 "Olympus" Beta5 için Türkçe dil paketi yayınlanmıştır: http://www.phpbbturkey.com/about7236.html
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Ayrıca phpBB 3.0 BETA4'ten BETA5'e güncellemeyi nasıl yapacağınız konusunda bilgiler Yönetim panelindeki SİSTEM sekmesinde bulunmaktadır.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
phpBB-TR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen phpBB-TR »

beta 5 değil RC 1 bekliyordum :cry: yine de hayırlı olsun
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

onlarda karar veremiyorlardı zaten RC1 mi b5 mi diye..
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
volkan1995
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen volkan1995 »

ya bişey sorcam ben bunun nasıl kullanıldığını bilmiyorum biri bana adım adım anlata bilir mi?şuanda indirdim biligisayarımda var.

:?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?:
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

Kilitli

“3.0.x Sürüm Duyuruları & Güncellemeleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir