phpBB3 Release Candidate 1 (RC1) Yayınlandı

Yeni çıkan phpBB 3.0.x sürüm duyuruları ve eski phpBB 3.0.x sürümlerini yeni sürümlere güncelleme bilgileri.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:tagyljf4]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:tagyljf4] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:tagyljf4]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:tagyljf4]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:tagyljf4]Site kurallarımızı[/url:tagyljf4] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

şuan yok gibi, yani rc sürüm yeni çıktı ve phpbb.com daha yeni modları kabuletmeye başladı, bi süre sonra modlar da yerine oturur.
umuttt_16
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen umuttt_16 »

it is still recommended to wait for the full release; after all this is a release candidate.

diyo resmi sitede
yani bu candidate tam sürüm olmuyomu
kurayımmı kurmayayımmı fikriniz nedir?
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

tam sürüm olmuyor, ama genel bildirilen hataların önemli olanlarının ayıklanmış olduğu bir sürüm zaten anlamıda sürüm adayı gibi birşey. önemli olan rc 1 ile birlikte phpbb.comun destek vermesi, betalarda destek olayı yoktu, ama rc1i kurup kullanabilirsin, ama yinede sorunlarla karşılaşabilirsin.
umuttt_16
Kayıtlı Kullanıcı

teşekkur ederim pikaçu :)

forumu kurdum yalnız bi kaç sorunum var yardımcı olursanız sevinirim
birincisi kurdugum phpbb3 http://www.siteadi.com/phpBB3 şeklinde çıkıyor
sitemi bu adrese nasıl yönlendirebilirim yani http://www.siteadi.com yazıldıgında direk o dizin gelsin istiyorumm.

bi de ykp ini pek fazla bilmiyorum ben bunun
yeni üye açtıgımda hesap açıldı fakat onaylanmadı diyo nasıl kaldırabilirim onu?

bide :$ foruma türkçeyi kurdum ben kendim türkç.e yaptım user kontrol penlinden ama
herkes girip yapamazki onu ykp den onun ayarı warmı acaba??

şimdiden saolun
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

dili türkçe yapmak için yönetim paneli==)) site konfigurasyonu==)) site ayarları var orda varsayılan dili türkçe yap.
üyelerin direkt üye olmaları içinde yine yönetim panelinden==)) Site konfigürasyonu==)))Kullanıcı kayıt ayarları var orda hesap aktivasyonunu yok yaparsan üyeler direkt kayıt olduktan sonrra giriş yapabilirler, kapalı dersen yeni üye kayıt olamaz,
kullanıcı dersen o zamanda epostasına gelen mesajla aktive etmesi gerekir,
yönetici dersen senini onaylaman gerekir.
umuttt_16
Kayıtlı Kullanıcı

tmm da zaten dediğin ayarlar yapılı bende
esadow
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen esadow »

phpbb 3.0 b5 kurulu bende şimdi 3.0 rc1 sürümüne gecemiyecekmiyim bu batırdık anlamına mı geliyor :shock: :?:
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

esadow yazdı:phpbb 3.0 b5 kurulu bende şimdi 3.0 rc1 sürümüne gecemiyecekmiyim bu batırdık anlamına mı geliyor :shock: :?:
okumadanmı yazıyorsun anlamıyorum. Başlıkta yazmışım phpBB3 Beta Sürümlerinden phpBB3 RC1 sürümüne güncelleme diye o yazıya tıklarsan nasıl güncelliyegini anlatan başlığa gidersin.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
akut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akut »

Yani Bu Beta Filan Degil . . . pHPBB 2.x gibi Bir Sürüm. Artık Yayınlandı Dımı ?
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

beta değil ama tam sürümde değil, geniş kitleler kullansın die dağıtılan bir sürüm, betadan farkı, phpbb.com artık destek veriyor. ve mod ve stil üretimi yapılıp dağıtıyorlar.
Capris
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

...

Mesaj gönderen Capris »

saol....
Kilitli

“3.0.x Sürüm Duyuruları & Güncellemeleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir