Php Nuke 8.0 Kurulumundaki Forumu PhpBB 3.0.5 Nasıl Yapılır?

Diğer kullandığınız forum yazılımlarınızı phpBB 3.0.x sürümlerine dönüştürmek için yardıma ihtiyacınız varsa bu forumda paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:2szxnfek]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:2szxnfek] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:2szxnfek]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:2szxnfek]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:2szxnfek]Site kurallarımızı[/url:2szxnfek] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
hmdnl
Kayıtlı Kullanıcı

Php Nuke 8.0 Kurulumundaki Forumu PhpBB 3.0.5 Nasıl Yapılır?

Mesaj gönderen hmdnl »

Arkadaşlar Sitedeki Bir Çok Konuyu Okudum Bu Konu İle ilgili Ancak Denemelerimin Sonuçsuz kalmsı doğrultusunda bu başlığı açtım.

Öncelikle Sistemde phpnuke 8.0 kurulu ve beraberinde phpbb 2.0.6 kurulmuş oluyor.
Şimdi ben bu phpbb sürümünü 3.0.5 yapmak istiyorum. ve PhpNukemle beraber çalışmasını istiyorum.

Yaptığım denemeler
phpbb 3.0.5 dosyalarını phpnukenin olduğu dizine attım install yaptım ancak aldığım görüntü sitemin görüntüsüyle aynı herhangi bir yükleme sayfası açılmadı.

daha sonra phpbb 3.0.5 klasörünü modüller>forum> klasörünün içine attım aynı doğruldudaki install görüntüsü yine aynı çıktı.

Şimdi Nasıl Olur Diyecek Arkadaşlar için adres veriyorum buyrun link

www.hmdnl.com bu sitemin adresi
www.hmdnl.com/phpbb3 buda phpbb3 ü yüklediğim yer
www.hmdnl.com/phpbb3/install buda yükeleme yada dönüşüm yapman için gerekli adres konu ile alakalı forumda bu şekilde anlatılmış

viewtopic.php?f=20&t=7234
buyrun bu da konunun anlatıldığı forum adresi malesef 1.maddeden ötesine gidemedim

Şimdi ben phpnuke sitemin forum bölümünü 3.0.5 yapmam için ne gerekiyor.
şimdiden TEŞEKKÜRLERİMİ sunuyorum
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Php Nuke 8.0 Kurulumundaki Forumu PhpBB 3.0.5 Nasıl Yapılır?

Mesaj gönderen bplr »

Bu konu için burada destek alamazsın, nuke destek forumlarında sorman gerekli.
hmdnl
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen hmdnl »

Tşkler Ama Bu Ayrım Ne Amaçlı Sonuçta ordada phpbb kullanıyor.
Bİlginiz dışındaki bir konu ise anlıyorum ama bildiğiniz bir konuysa ve cevap verilmiyorsa gerçekten çok saçma
neyse yinede ilginize tşk ederim
çözümü varmı peki biliyorsanız bari bu soruma cevap verin lütfen
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bplr »

Bilgimiz dışında, çünkü nuke sitelerinde bulunan phpBB forumları modül halinde olup dosyaları değiştirilmiştir.
Çözümü nuke destek sitesine sorun, google ile araştırın. phpBB3 kullanan nuke sistemler olduğu biliniyor ama bu forumda o tür destek konusu yok. En azından ben rastlamadım.
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

Php Nuke desteğimiz bulunmamaktadır, sorunuzu nuke destek forumlarında sorabilirsiniz...
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.0.x Dönüştürücüler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir