yakusha'dan phpbb3'e geçiş??

Diğer kullandığınız forum yazılımlarınızı phpBB 3.0.x sürümlerine dönüştürmek için yardıma ihtiyacınız varsa bu forumda paylaşabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:2szxnfek]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:2szxnfek] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:2szxnfek]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:2szxnfek]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:2szxnfek]Site kurallarımızı[/url:2szxnfek] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
teQuiLa
Kayıtlı Kullanıcı

yakusha'dan phpbb3'e geçiş??

Mesaj gönderen teQuiLa »

arkadaşlar çok aradım fakat bir yol bulamadım yakusha'dan phpbb3'e geçiş konusunda. bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: yakusha'dan phpbb3'e geçiş??

Mesaj gönderen pikachu »

yakusha phpbb2 tabanlı bir premod, yani normal phpbb2 den 3 e geçiç protokolünü uygulayacaksın.
viewtopic.php?f=20&t=7234
Kullanıcı avatarı
RoyaLKing
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RoyaLKing »

Selam dostum yakusha elinde varsa özel mesajla linkini atabilirmisin?
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

valla yakusha dosyalarını silmişim, internette de b, arama yaptım rapide yüklemişler ama onunda süresi dolduğu için linki silmişler, belki yazarında vardır hala ama bu işlerle ilgilenmiyor artık sabri ünal
Kullanıcı avatarı
RoyaLKing
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RoyaLKing »

pikachu yazdı:valla yakusha dosyalarını silmişim, internette de b, arama yaptım rapide yüklemişler ama onunda süresi dolduğu için linki silmişler, belki yazarında vardır hala ama bu işlerle ilgilenmiyor artık sabri ünal
Dostum elinde başka phpbb2 premod var mı? Megabb,buzlaş,phpbvb felan.. Farketmez ne olursa..
teQuiLa
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen teQuiLa »

pikacu cevap için teşekkürler.
RoyaLKing dosyalara bakayım elimde varsa gönderirim. Haber edeceğim bu başlıktan kontrol edince.
teQuiLa
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen teQuiLa »

phpbb 2 için nerden destek bulabilirim bilen var mı? Forumda bir hata var bununla ilgili nereye danışabilir nerden bilgi alabilirim.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

phpbb2 için resmi sitelerde destek verilmesi durduruldu, ama arşiv kısmındaki bilgilerden işine yarayacak olan birşeyler vardır büyük ihtimalle.
phpbb2 premodu olarakda vistabbyi buldum nette yüklü olarak, zamanında kurmuştum, emexci diye birinindi yanılmıyorsam ve güzel bir premoddu türkçeler arasında.
linki
http://rapidshare.com/#!download|94cg2| ... 2.zip|1937
ama bu çalışıyormu bilmiyorum. denemek lazım.

“3.0.x Dönüştürücüler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir