Türkçeleştirmede hata buldum

phpBB 3.0.x dil ve MOD Dosyalarını Türkçeleştirme bölümü.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:mkpvlq24]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:mkpvlq24] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:mkpvlq24]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:mkpvlq24]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:mkpvlq24]Site kurallarımızı[/url:mkpvlq24] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
ilhanfire
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Türkçeleştirmede hata buldum

Mesaj gönderen ilhanfire »

arkadaşlar bende phpbb 3.02 kurulu daha yeni fark ettim, mesaj yazarken fazla karakter girildiğinde mesajınız fazla sayıda karakter içeriyor yazısı varya, mesaja hiçbişey yazmayıp konu başlığı yazıldıktan sonra gönder diyoruzya orada da mesajınız fazla sayıda karakter içeriyor diyor, halbuki az sayıda karakter içeriyor denmesi gerekmiyormu

eğer türkçeleştirmede hata yoksa o zaman php 3 de yazılırken hatalı yazılmış, siz ne dersiniz ?

Hata Kimde...
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Türkçeleştirmede hata buldum

Mesaj gönderen bplr »

Standart olarak en az sayıda karakter içerme kısıtlması yok, ama boş gönderince bu mesajı veriyor.

Düzenleme: Bu Türkçeleştirme hatası değil, phpbb.com sitesinde boş mesaj göndermeyi denediğimde hata yine aynı..

Your message contains too few characters.
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Türkçeleştirmede hata buldum

Mesaj gönderen ESQARE »

phpBB Bug Tracker'da arama yaptım daha önce bildirilmemiş gibi görünüyor, biraz daha araştırıp ekleyebiliriz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.

“3.0.x Türkçeleştirme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir