[MOD] [3.0.2] Cash Mod / Puan Sistemi [1.0.0 Beta]

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[MOD] [3.0.2] Cash Mod / Puan Sistemi [1.0.0 Beta]

Mesaj gönderen VSaBaH »

MOD İsmi: Cash Mod / Puan Sistemi

MOD Tanıtımı: Kullanıcıların birbirleri arasında puan alıp göndermelerini sağlar. Üyeler açtıkları başlıklar, verdikleri cevaplar ve açtıkları anketlerle puan kazanırlar.
MOD Sürümü: 1.0.0 Beta 1
phpBB Sürümü: phpBB 3.0.2
phpBB.com Tanıtımı: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 0&t=547021

:!: NOT 1: Bu MOD'u kurmadan önce Version Check isimli MOD'u kurmalısınız.
:arrow: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 9&t=691155
:idea: Bu MOD sayesinde güncellemelerden anında haberiniz olacak...

:!: MOD İndir: :arrow: http://startrekguide.com/community/view ... 127&t=6691
:idea: [ Alternatif İndirme Adresi Ektedir ]

:idea: NOT 2: Subsilver teması kullananlar temalarındaki değişiklikleri aşağıdaki dosyaya göre yapacaklardır.
:arrow: http://www.hardheavy.sk/subory/templates.zip
:idea: [ Alternatif İndirme Adresi Ektedir ]

Önizleme:
:arrow: http://www.kostebekforum.com
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
[NOT: Resimdeki MOD'a tarafımdan bir takım düzenlemeler yapılmıştır. Orjinali bu şekilde değildir]

Her türlü soru, sorun ve görüşlerinizi yazabilirsiniz...
Dosya ekleri
templates.zip
Subsilver teması değişiklikleri
(24.98 KiB) 356 kere indirildi
Cash MOD-1.0.0B1.zip
Cash Mod / Puan Sistemi [1.0.0 Beta 1]
(50.1 KiB) 512 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [MOD] [3.0.2] Cash Mod / Puan Sistemi [1.0.0 Beta]

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

paylasim icin saol ben ekledim ama viewtopicde hata aliyorum

bide Increment ne oluyor ?

Find

Kod: Tümünü seç

<td class="cat" colspan="<!-- IF S_IN_SEARCH_POPUP -->{:%1}<!-- ELSE -->{:%2}<!-- ENDIF -->" align="center"><!-- IF S_IN_SEARCH_POPUP and not S_SELECT_SINGLE --><input class="btnlite" type="submit" value="{L_SELECT_MARKED}" /><!-- ELSE --><span class="gensmall">{L_SELECT_SORT_METHOD}:</span>&nbsp;<select name="sk">{S_MODE_SELECT}</select>&nbsp; <span class="gensmall">{L_ORDER}</span>&nbsp;<select name="sd">{S_ORDER_SELECT}</select>&nbsp; <input type="submit" name="submit" value="{L_SUBMIT}" class="btnlite" /><!-- ENDIF --></td>
Increment

{:%1} + 1

Fatal error: Call to a member function cash_name() on a non-object in /users/saruhanhunel/www/viewtopic.php on line 633

bu asagidaki degisiklikleri yaptikdan sonra aldim hatayi ?

BUL

// Does this topic contain a poll?

Öncesine ekle :

$cash->cash_name();
BUL

// Setup look and feel
$user->setup('viewtopic', $topic_data['forum_style']);
sonrasina ekle

$user->add_lang('mods/cash_mod');

Admin Panelinde Cahs settingsde böyle hata aliyorum

Fatal error: Call to a member function get_currencies() on a non-object in /users/saruhanhunel/www/includes/acp/acp_cash.php on line 144
ben sadece hatalar aliyorum :lol:
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

Increment demek artırma demek... Yani siz oradaki değerleri +1 arttıracaksınız...

Mesela find dediği alan bende şu haldeydi...

<td class="cat" colspan="<!-- IF S_IN_SEARCH_POPUP -->7<!-- ELSE -->8<!-- ENDIF -->" align="center"><!-- IF S_IN_SEARCH_POPUP and not S_SELECT_SINGLE --><input class="btnlite" type="submit" value="{L_SELECT_MARKED}" /><!-- ELSE --><span class="gensmall">{L_SELECT_SORT_METHOD}:</span>&nbsp;<select name="sk">{S_MODE_SELECT}</select>&nbsp; <span class="gensmall">{L_ORDER}</span>&nbsp;<select name="sd">{S_ORDER_SELECT}</select>&nbsp; <input type="submit" name="submit" value="{L_SUBMIT}" class="btnlite" /><!-- ENDIF --></td>
Ben onu aşağıdaki gibi değiştirdim...

<td class="cat" colspan="<!-- IF S_IN_SEARCH_POPUP -->8<!-- ELSE -->9<!-- ENDIF -->" align="center"><!-- IF S_IN_SEARCH_POPUP and not S_SELECT_SINGLE --><input class="btnlite" type="submit" value="{L_SELECT_MARKED}" /><!-- ELSE --><span class="gensmall">{L_SELECT_SORT_METHOD}:</span>&nbsp;<select name="sk">{S_MODE_SELECT}</select>&nbsp; <span class="gensmall">{L_ORDER}</span>&nbsp;<select name="sd">{S_ORDER_SELECT}</select>&nbsp; <input type="submit" name="submit" value="{L_SUBMIT}" class="btnlite" /><!-- ENDIF --></td>
MOD'u baştan kontrol etmeyi deneyiniz... Temalarınıza düzenlemeleri tekrar kontrol ediniz. Doğru tema üzerinde doğru değişiklikleri yaptığınıza emin olunuz... Önbelleği boşaltıp tekrar deneyiniz...
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

simdi yeniden kurdum ve gayet güzel calisiyor :D saol VSaBaH

bide türkce olsa cok güzel olcakta biraz beklicez :D

edit: bi sorunum var galiba chas settings de ayarlar görünüyor ama bank_settings ve users de hic yazi felan yok resimde göründügü gibi

cash settings sorunsuz ayarlari yapabiliyorum

akblt.space

selcuker
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen selcuker »

aynı sorun bende de var bank settings ve users içinde hiç bir yazı yok sorun ne acaba bir bilgisi olan var mı?
selcuker
Kayıtlı Kullanıcı

bir diğer sorun da bu modu yükleyince yönetim kontrol panelinde izinlerin içersine giremiyorum boş bir sayfa şeklinde kalıyor ekran. Ayrıca moderatörlere yönetim kontrol paneli izni verilmiş durumda
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

bide üye listesinde kac para oldugunuda yazmiyor

akblt.space

selcuker
Kayıtlı Kullanıcı

bi de puan vermek istediğimiz zaman açılan menü içersi boş dolayısıyla veremiyorum
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

selcuker yazdı:bi de puan vermek istediğimiz zaman açılan menü içersi boş dolayısıyla veremiyorum
bak bu hata bende yok :D ben sorsunsuz cash settingsde ayarliya biliyorum üyeler birbirleryle para degisimi yapiyor hic sorun yok tek sorun su admin panelindeki banka ayarlari ve üye listesinde kac para oldugu yazmiyor
akblt.space

selcuker
Kayıtlı Kullanıcı

dediğim hatayı çözdüm daha doğrusu öyle bir hata yokmuş. Hesapta puan olmayınca puan görünmüyor dolayısıyla da veremiyorsun. Şu anda seninle aynı sorunlara sahipiz.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

selcuker yazdı:dediğim hatayı çözdüm daha doğrusu öyle bir hata yokmuş. Hesapta puan olmayınca puan görünmüyor dolayısıyla da veremiyorsun. Şu anda seninle aynı sorunlara sahipiz.
ben phpbb.com a baktim ordada birsey bulamadim belki hata degildir böyle birsey yoktur dicem ama ozaman niye koysunlar :D
akblt.space

selcuker
Kayıtlı Kullanıcı

Ben de baktım fakat ben de bir çözüm bulamadım. Nasıl bir şey bu ya bu kadar mı yani?
Peki sende YKP'de izinler açılıyor mu?
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

selcuker yazdı:Ben de baktım fakat ben de bir çözüm bulamadım. Nasıl bir şey bu ya bu kadar mı yani?
Peki sende YKP'de izinler açılıyor mu?
evet izinler aciliyor bastan beyaz bi sayfa cikmisti sonra bi yerde hata yaptigimi gördüm istersen bak ftpndeki

/language/tr/acp/permissions_phpbb.php yi benim ekledigimle bi degistir ozaman olur
Dosya ekleri
permissions_phpbb.rar
(3.38 KiB) 298 kere indirildi
akblt.space

selcuker
Kayıtlı Kullanıcı

Şu sorun kafamı o kadar çok karıştırıyordu ki anlatamam. Çok sağol ya. Sorun buymuş oldu şimdi. :)
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

selcuker yazdı:Şu sorun kafamı o kadar çok karıştırıyordu ki anlatamam. Çok sağol ya. Sorun buymuş oldu şimdi. :)

nasil yani ?
akblt.space

Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir