[mod] ACP Announcement Center (duyuru merkezi)

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
sailor
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [mod] ACP Announcement Centre (duyuru merkezi)

Mesaj gönderen sailor »

sn malt kodları silebilirim....Ancak acp anouncement gayet güzel çalışırken kodları yazarken bir hata yapmış olmam mümkün müki?
sailor
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen sailor »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

sql kodları görünenler mi?
eksik olan phpbb_acp_ önadlılar veya
phpbb_acp_modules.html olabilir mi?
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

Kurdum çalışıyor ancak ykpde modülde aktif edip duyuru merkezine tıkladığım zaman şu hatayı alıyorum

Kod: Tümünü seç

Parse error: syntax error, unexpected ',', expecting '{' in /home/kktcnba/kktcnba.net/includes/functions_posting.php on line 22
functions_posting.php dosyasınıda doğru editledim.Sizce hata nerden geliyor.Başka bir arkadaşta da olmuştu ama onada cevap gelmedi.
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
temhaya
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen temhaya »

Bende bole bişi cıktı sanırım dıl dosyası ile akalalı bunu nasıl yapıcaz var mı dil dosysı bunu nacaba

Genel Hata
Language file ./../language/tr/mods/info_acp_announcement_centre.php couldn't be opened.
Lütfen mesaj panosu yöneticisine ya da webmaster’a bildirin: webmaster@txxxxx.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

temhaya yazdı:Bende bole bişi cıktı sanırım dıl dosyası ile akalalı bunu nasıl yapıcaz var mı dil dosysı bunu nacaba

Genel Hata
Language file ./../language/tr/mods/info_acp_announcement_centre.php couldn't be opened.
Lütfen mesaj panosu yöneticisine ya da webmaster’a bildirin: webmaster@txxxxx.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
/en/ dosyasi icindekinlerini /tr/ icine atmalisin.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
aldeol
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aldeol »

arkadaşlar kullanan birisi phpmyadmin'den "phpbb3_announcement_centre" tablolarını bana verebilirmi acaba? sildim yanlışlıkla ve oluşturamıyorum bir türlü. teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

aldeol yazdı:arkadaşlar kullanan birisi phpmyadmin'den "phpbb3_announcement_centre" tablolarını bana verebilirmi acaba? sildim yanlışlıkla ve oluşturamıyorum bir türlü. teşekkürler...

CREATE TABLE phpbb_announcement_centre (
  announcement_show tinyint (1) NOT NULL,
  announcement_enable_guests tinyint (1) NOT NULL,
  announcement_show_birthdays tinyint (1) NOT NULL,
  announcement_birthday_avatar tinyint (1) NOT NULL,
  announcement_draft text NOT NULL,
  announcement_draft_bbcode_uid varchar(8) DEFAULT '' NOT NULL,
  announcement_draft_bbcode_bitfield varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL,
  announcement_draft_bbcode_options mediumint(4) DEFAULT 0 NOT NULL,
  announcement_text text NOT NULL,
  announcement_text_bbcode_uid varchar(8) DEFAULT '' NOT NULL,
  announcement_text_bbcode_bitfield varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL,
  announcement_text_bbcode_options mediumint(4) DEFAULT 0 NOT NULL,
  announcement_text_guests text NOT NULL,
  announcement_text_guests_bbcode_uid varchar(8) DEFAULT 0 NOT NULL,
  announcement_text_guests_bbcode_bitfield varchar(255) DEFAULT 0 NOT NULL,
  announcement_text_guests_bbcode_options mediumint(4) DEFAULT 0 NOT NULL,
  announcement_title varchar(255) NOT NULL default '',
  announcement_title_guests varchar(255) NOT NULL default '',
  announcement_show_group varchar(255) NOT NULL default '');

INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_show, announcement_enable_guests, announcement_show_birthdays, announcement_birthday_avatar, announcement_title, announcement_text, announcement_draft, announcement_title_guests, announcement_text_guests, announcement_show_group) VALUES ('0', '1', '0', '0', 'Site Announcements', '[color=red][b]Site Announcements[/b][/color] can be seen here!! :mrgreen:', '[color=red][b]Draft Announcements[/b][/color] can be seen here!! :mrgreen:', 'Guest Announcements', '[color=green][b]Guest Announcements[/b][/color] can be seen here!! :wink:', '2');

INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('announcement_show_index', '0');
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('announcement_enable', '1');
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
aldeol
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aldeol »

Pierce_MVP çok teşekkür ederim. Ellerin dert görmesin. :wink:
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lordtiger61 »

Arkadaşlar acaba bir örnek gösterebilir misiniz? Nasıl gözüküyor diye...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

lordtiger61 yazdı:Arkadaşlar acaba bir örnek gösterebilir misiniz? Nasıl gözüküyor diye...
Merhaba,

Profilimdeki sitede o mod kurulu inceleyebilirsiniz. Ama şuan bir duyuru yok. Ama olsaydı Duyuru bölgesinde görebilirdiniz.
Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen malt »

Yeni sürümde Türkçe karakter sorunu yok galiba. VSabah'ın fix sql sorgularını çalıştırmadan türkçe karakter içeren bir metni duyuru olarak sorunsuz bir şekilde gönderdim.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

malt yazdı:Yeni sürümde Türkçe karakter sorunu yok galiba. VSabah'ın fix sql sorgularını çalıştırmadan türkçe karakter içeren bir metni duyuru olarak sorunsuz bir şekilde gönderdim.
Yani çözülmesi gereken en önemli sorun bu olsa gerek. Onlarda farkında ki çözmüşler :)
Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen malt »

Phpbb sitesinde Türkiye'deki kullanıcılar illa ki sorunu dile getirmişlerdir. =)

Yalnız bu yeni sürümde misafirlere duyuruları gösteremiyorum. Phpbb.com'da mod başlığında da sorunumu dile getirdim, mod yazarı da birşey yapamadı. Garip bir olay. :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

malt yazdı:Phpbb sitesinde Türkiye'deki kullanıcılar illa ki sorunu dile getirmişlerdir. =)

Yalnız bu yeni sürümde misafirlere duyuruları gösteremiyorum. Phpbb.com'da mod başlığında da sorunumu dile getirdim, mod yazarı da birşey yapamadı. Garip bir olay. :mrgreen:
Nasıl yani?

Ben 1.0.3a'dan 1.2.1'e güncelledim dediğin gibi bir sorun olmadı ben de. Hatta şimdi denedim yine sorun yok.

Ayarlar (Configuration) kısmında;
Show different Announcement to guests: Evet
Show Site Announcement to: Everyone
olarak ayarlı mı bakar mısın?
Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen malt »

Modu 5 gün önce kurdum, o zamandan beri ayarlar senin de söylediğin gibi. Ama misafirler göremiyor. www.losttr.org

Bilmiyorum bir etkisi olabilir mi ama şöyle bir geçmişim var. Bu modu ilk Mart ayında kurdum. Mayıs ayının sonunda da veritabanında bir sorun çıktı. Veritabanındaki sorunu hallederken forumu da tekrardan kurmak zorunda kaldım. Ancak bu duyuru modunu veritabanında kaldırmadım, sadece ilgili tabloyu sildim. Tüm bunların ardından geçen gün yeni sürümü kurmaya çalıştım. Tabi ilkten garip hatalar aldım, sonra bir yolunu bulup modu kurdum.
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir