[MOD] [phpBB 3.0.x] Ziyaretçiden İçerik Gizleme [1.0.1]

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD] [phpBB 3.0.x] Ziyaretçiden İçerik Gizleme [1.0.1]

Mesaj gönderen satcell »

Bu mod kurulu iken Google konu başlıklarını indexlemiyor sitemap kurmuş olsanız bile :!:
Kullanıcı avatarı
oguzhan
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen oguzhan »

neden indexlemiyor???
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

Google nin hoşuna gitmiyor olabilir
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

oguzhan yazdı:neden indexlemiyor???

Kod: Tümünü seç

if not bot 
kodu var, google bu modun oldugunu bile bilmiyor, rahatlikla kullanabilirsiniz...
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
RealKiss
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RealKiss »

EsmerÖzcan yazdı:
oguzhan yazdı:neden indexlemiyor???

if not bot 
kodu var, google bu modun oldugunu bile bilmiyor, rahatlikla kullanabilirsiniz...
Nasıl yani :) Pek anlamdım.. Şimdi mod açıkken google veya diğer arama motorları indexleme yapabiliyormu, yoksa yapmıyormu?
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dn_35 »

RealKiss yazdı:Nasıl yani :) Pek anlamdım.. Şimdi mod açıkken google veya diğer arama motorları indexleme yapabiliyormu, yoksa yapmıyormu?
phpBB3 forumunda populer arama siteleri kayıtlı üyedir ve bu düzenlemeden etkilenmeden siteyi tararlar.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

bu modu kuranlar overall_header de <head> dan sonra

<META NAME="ROBOTS" CONTENT="NOARCHIVE"> 
eklerseler google sayfayı ön belleğe almıyor sadece içeriğin aramalarda bir kısmını gösteriyor bu modu kuranların mutlaka bu kodu eklemeleri lazım yoksa google ön bellekten tüm içeriğinizi gösterir.
Kullanıcı avatarı
aciyagulmek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aciyagulmek »

Google gibi arama motorları linklerinizi indexmelesin istiyorsanız eğer. Forumda 1 mesajı olmayan üyelerden linkleri gizleyen modlar var. Arama motorlarının forumda 1 mesajı olmadığı için otomatik olarak linkleri göremezler. Ama içeriği komple gizlemek istiyorsanız eğer bir üst mesajda satcell'in verdiği kodu kullanmanız yeterli. Yada ona alternatif olarak robots.txt dosyasından arama motorlarının ne şekilde davranacağına kendiniz karar verebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
sadistic
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen sadistic »

farklı temalarda kullanınca yine bu mod çalışır mı ? farklı tema da çalıştırmak için resimleri tema dosyasının içine mi atıcaz? yardımcı olursan sevinirim !
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

Sadistic her tema için teker teker uygulaman lazım.
alaca03
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen alaca03 »

ben yeniyimde kodu tam yükleyemedim çalışmadı ben yaptıklarımı söyleyeyim siz eksiğini söyleyin
instal dostasını açıp değişiklikleri yaptım language dosyası vardı tr bölümünde değişiklik yaptım sonra
ftp ile attım butonlarıda attım imageset klasörüne attım bi lisans tekstine dokunmadım bir modx prosilver var bunları atmadım ftp ile ne yapacam
ücretsiz seo eğitim seti http://turbobit.net/trk540d279xj.html
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

alaca03: yönetim paneli > stiller kısmından kullandığın temanın tema, şablon ve görüntü setlerini yenilemen gerek.
alaca03
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen alaca03 »

dediklerini yaptım hiçbir şey değişmedi sitem:www.alacaforum.web.tr ayrıca ekrana mavilim pypbb3 yazısı geldi önceden yoktu nasıl silerim yardım
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

alaca03 yazdı:dediklerini yaptım hiçbir şey değişmedi sitem:www.alacaforum.web.tr ayrıca ekrana mavilim pypbb3 yazısı geldi önceden yoktu nasıl silerim yardım
admin panelden mesaj ayarlarından Ziyaretçiden İçerik Gizleme evet olarak işaretle sonra en altta gönder tıkla.styles/mavilim/theme/images/logo.png oradan silebilirsin
alaca03
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen alaca03 »

ilk söylediğini zaten yapmıştım.niye kurulmadı bu mod anlamadım
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir