[MOD] [phpBB 3.0.x] Ziyaretçiden İçerik Gizleme [1.0.1]

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
aligünel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [MOD] [phpBB 3.0.x] Ziyaretçiden İçerik Gizleme [1.0.1]

Mesaj gönderen aligünel »

bence çok saçma bir eklenti zaten phpbb3 ün içerisinde buna benzer eklenti zaten var neden bukadar uğraşılırki.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

aligünel yazdı:bence çok saçma bir eklenti zaten phpbb3 ün içerisinde buna benzer eklenti zaten var neden bukadar uğraşılırki.
600 küsür kere indirilip, binlerce kez okunduğuna göre kimilerinin işine yarıyor olsa gerek.
Size yaramıyorsa eyvallah...
semih27
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen semih27 »

Sayin VSabah,

emeginize saglik cok hos bir Mod olmus. Yalniz benim buna benzer bir problemim var. Ben List top topic kullaniyorum ve Ana sayfaya son gönderilmis 10 konu basligi cikiyor. Sizinde bildiginiz gibi PHP de Foruma yetki verebiliyorsunuz, basliga degil. Diyelimki Anamur baslikli Konuda kayitli kullanicilara yetki vermeyip, Global kullaniciya yetki verirsem. Kayitli kullanici ana sayfada son mesajli konularda bu basligi göremiyor. Benim yapmak istedigim ise, Kayitli kullanici basligi ana sayfada görsün fakat tikladiginda yetkin yok desin. Böyle bir yetkilendirme yapma sansim varmi acaba.

Yanitiniz icin simdiden tesekkür ederim
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

Görüşünüz için teşekkür ederim. Yalnız sorununuzun konu ile alakası yoktur. Lütfen mod ismiyle beraber yeni konu açınız yardımcı olmaya çalışırız.
Kullanıcı avatarı
nedesem
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen nedesem »

konu çok eski 3.0.12 de çalışır mı
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir