[MOD] [phpBB 3.0.x] Ziyaretçiden İçerik Gizleme [1.0.1]

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

[MOD] [phpBB 3.0.x] Ziyaretçiden İçerik Gizleme [1.0.1]

Mesaj gönderen VSaBaH »

MOD İsmi: Hide Topic Content From Guests / Ziyaretçiden İçerik Gizleme [1.0.1]

MOD Tanıtımı: Bu mod sayesinde başlık içeriklerini ziyaretçilerden gizleyebilirsiniz. Sadece başlığı ve bu başlığa cevap yazan kullanıcıların görüntülenmesini sağlar. Ziyaretçi başlığa tıkladığı zaman, o başlıktaki tüm iletilerde kaydolması veya giriş yapması uyarısı alır. YKP'den kontrol edilebilmektedir.
MOD Sürümü: 1.0.1
MOD Yazarı: VSaBaH
phpBB Sürümü: phpBB 3.0.5
phpBB.com Tanıtımı: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1185905

:!: :!: [ MOD İndir ] :!: :!:
[Alternatif İndirme Adresi Ektedir]

Önizleme:
1.jpg
3.png
3.png (8.18 KiB) 11648 kere görüntülendi

Gayet gurur verici bir tablo :D
2.jpg

:idea: phpBBTurkey.com kullanıcılarına özel olarak tarafımdan yazılmıştır. Beğenirseniz phpBB.com'da yayınlamayı düşünüyorum.

:!: NOT 1: MOD Kurulum makalesinde Türkçe seçeneğini kullandığınızda herşey Türkçe olarak görünecektir.
:!: NOT 2: MOD'un language/ klasöründe Türkçe için düzenlemeler bulunmaktadır. Düzenlemeleri gelişmiş bir yazım editörü (önerilen Notepad++) kullanarak sorunsuzca yapabilirsiniz.

Her türlü soru, sorun ve görüşlerinizi yazabilirsiniz...
Dosya ekleri
Hide_Topic_Content_From_Guests_1_0_1.zip
Hide Topic Content From Guests / Ziyaretçiden İçerik Gizleme [1.0.1]
(61.68 KiB) 1081 kere indirildi
caga71
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD] [phpBB 3.0.2] Ziyaretçiden İçerik Gizleme [1.0.0b]

Mesaj gönderen caga71 »

install bolumu ingilizce tam anlayamadim bi aciklayabilrmisiniz... Edit kismi...tskler
Kullanıcı avatarı
ramco29
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ramco29 »

Teşekkürler indirdim, biraz sonra kurmayı denicem.
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bplr »

Güzel çalışma, tebrikler.
Bu arada, kuracak olanlar unutmasın, eğer sayfayı google indekslemişse, google önbellek aracılığıyla içerik görülebilir.
Ayrıca arama sayfasından mesaj içeriği misafirlere görünmeye devam eder.
onselder
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen onselder »

VSaBaH yazdı:MOD İsmi: Hide Topic Content From Guests / Ziyaretçiden İçerik Gizleme [1.0.0b]

:arrow: MOD Tanıtımı: Bu mod sayesinde başlık içeriklerini ziyaretçilerden gizleyebilirsiniz. Sadece başlığı ve bu başlığa cevap yazan kullanıcıların görüntülenmesini sağlar. Ziyaretçi başlığa tıkladığı zaman, o başlıktaki tüm iletilerde kaydolması veya giriş yapması uyarısı alır.
:arrow: MOD Sürümü: 1.0.0b
:arrow: MOD Yazarı: VSaBaH
:arrow: phpBB Sürümü: phpBB 3.0.2
:arrow: phpBB.com Tanıtımı: [ ÇOK YAKINDA YER ALACAK ]

:!: :!: [ MOD İndir ] :!: :!:
[Alternatif İndirme Adresi Ektedir]

:arrow: Önizleme:

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

:idea: phpBBTurkey.com kullanıcılarına özel olarak tarafımdan yazılmıştır. Beğenirseniz phpBB.com'da yayınlamayı düşünüyorum.

Her türlü soru, sorun ve görüşlerinizi yazabilirsiniz...

çok teşekkürler ilk fırsatta deneyeceğim...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

caga71 yazdı:install bolumu ingilizce tam anlayamadim bi aciklayabilrmisiniz... Edit kismi...tskler
:!: NOT 1: MOD Kurulum makalesinde Türkçe seçeneğini kullandığınızda (sağ üstte) herşey Türkçe olarak görünecektir.
:!: NOT 2: MOD'un language/ klasöründe Türkçe için düzenlemeler bulunmaktadır.

Arkadaşlar deneyeniniz var mı?
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

11-09-2008 v1.0.0b
[*] Koyu renkli arkaplanlara da uyumlu yeni Türkçe düğmeler eklendi.
[*] MOD phpbb.com'da yayınlandı.
Kullanıcı avatarı
Lopcuk
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Lopcuk »

çok teşekkürler bende ilk fırsatta deniyeceğim :)
ReplaX123
Uzaklaştırıldı

Mesaj gönderen ReplaX123 »

Tr yi yaptım ama yine bozuk çıkyıor hani özel bu şekildeki yazı şekli nedir bunun
Bu kullanıcı kendi web sitesindeki phpbb ve Türkçe çeviri imzalarını sitemizden destek alırken ekleyip, destek aldıktan sonra kendini çok akıllı sanıp sildiği için uzaklaştılırmıştır ve bundan sonra destek verilmeyecektir (phpBB Türkiye yönetimi)
kaya_m44233
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kaya_m44233 »

arkadaşlar ben yine türkçeleştirmeyi yapamadım :roll: keşke bunların dil dosyaları ayrı olsa vsabah kardeşim dosya eklentide onları türkçeleştirebilirmisin ?
language.rar
ReplaX123
Uzaklaştırıldı

tr yi common dopsyasından hiç yapomaın template dosyasından yapın tr şekildede yazsanız öle çıkıyor template dosyasından yapın commmon dan değil
Bu kullanıcı kendi web sitesindeki phpbb ve Türkçe çeviri imzalarını sitemizden destek alırken ekleyip, destek aldıktan sonra kendini çok akıllı sanıp sildiği için uzaklaştılırmıştır ve bundan sonra destek verilmeyecektir (phpBB Türkiye yönetimi)
kaya_m44233
Kayıtlı Kullanıcı

dediğin gibi yaptım türkçe karakter sorunu çıkıyor olmadı yani
ReplaX123
Uzaklaştırıldı

ben template dosyasını sdiyorum doğru yaptığına eminmisin commmon a gerekenleri yine ekle sonra template dosyası style/tempalte e eklenen dosyadan yapğ değşiklikleri düzeliyor bende düzeldi... ve Çok Güzel çalışıyor..
kaya_m44233
Kayıtlı Kullanıcı

tamam kardeş oldu çok teşekkür ederim sağolasın
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

ReplaX123 yazdı:tr yi common dopsyasından hiç yapomaın template dosyasından yapın tr şekildede yazsanız öle çıkıyor template dosyasından yapın commmon dan değil
:!: Arkadaşlar Türkçe değişiklikleri template dosyasından yapmanıza gerek yok. Yine common.php dosyasından yapabilirsiniz... Kurulumu belirtilen şekillerde yapmanız sürüm güncellemesinde yararınıza olacaktır.

:idea: MOD'daki Türkçe karakter sorunu giderilmiştir. MOD'u tekrar indirip language/ klasöründe Türkçe için düzenlemeleri yapabilirsiniz. Lütfen dediğim değişiklikleri yaptıktan sonra sonucu bildiriniz...

Bilgilendirme için teşekkürler...

13-09-2008 v1.0.0b
[*] Türkçe karakter sorunu giderildi
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir