Highslide Attachment Mod

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Highslide Attachment Mod

Mesaj gönderen malt »

Mod kurulumunu tekrar kontrol et. Eğer modu sorunsuz kurduysan, bu bbcodelar işe yarıyor.
Kullanıcı avatarı
alfamet
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen alfamet »

irishpaddy yazdı:Title: Highslide Attachment Mod
Version: 4.0.12
Author: Stoker & Peter
Description: Makes attached images open in a nice popup layer. Large images fits screen (resized) with option to view fullsize. Images is with Gallery (see demo)
There is only 2 file edits and a folder to upload per style - very easy to install.

http://www.phpbb3bbcodes.com/viewtopic.php?f=39&t=1213
ama arkadaşın verdiği linkde 4.0.14 versiyonu var ben ordan indirdim onu kurdum senin verdiğinde bbcodeleri ekledim olmadı fakat ben bunu localhostta deniyorum olmadı hostta denemedim ondan da olur mu
Ayazini Kasabası/Afyonkarahisar
Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen malt »

Orasını bilemiyorum, hiç localhostta çalışmadım.

Önce mod kurulumunu tekrar kontrol et. Eğer doğruluğundan %100 eminsen verdiğim bbcode'u ekle. Bu şekilde olması lazım. Yani modun çalışmasında bir sorun yok. Ben gayet güzel bir şekilde kullanıyorum.
Kullanıcı avatarı
RoyaLKing
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RoyaLKing »

eklenti resimlerini , veya eklenti olan resimleri otomatik boyutlandırıyor.konunun içindeki resimleri ise bbcode kullanarak boyutlandırıyor.
bahtiyaralaman
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bahtiyaralaman »

Arkadaşım bende Loading de kalıp duruyor :)

http://forum.evcilpartner.com/viewtopic ... 1&p=67#p67

herşey i kontrol ettim. sorunu anlamadım 2 kere yaptım her seferinde böyle oluyor. ayrca highslide-with-gallery.js dosyasındaki değişkliklerimi yemiyor.

yardımcı olabilirmisin ?
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir