[MOD] [3.0.X] AutoMod v1.0.0

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
C_RaZy_
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD] [3.0.X] AutoMod v1.0.0

Mesaj gönderen C_RaZy_ »

gereken dosyaları attım fakat install klasorune erısemıyorum ınstall klasorunu kaldırın tarzı yazı cıkıyor ne yapmam gerekiyor ?
Angelofdelos
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Angelofdelos »

Mod kurulumu:

1. Klasördeki tüm dosyaları gerekli yerlere atıyoruz. (Dil dosyalarını Türkçe klasörüne de atmayı unutmayın.)

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

2. Ardından http://www.siteniz.com/install adresine giderek mod kurulum sayfasına gelin.

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

3. Modu kurduktan sonra install klasörünü ya silin ya da adını değiştirin.[/quote]

resimlerin linkleri ölü yardımcı olurmusunuz dosyaları nereye atacağım
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

1. sayfada verilen indirme linki automod 1.0 rc2 ye ait galiba. ama modun 1.0.0.1 versiyonu mevcut, linki güncellerseniz indirecek kişilere yardımcı olur.
Erdem69
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Erdem69 »

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /install/index.php on line 20: include(../includes/functions_mods.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /install/index.php on line 20: include() [function.include]: Failed opening '../includes/functions_mods.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php')

............/install a girdiğimde böyle bir hata çıkıyor yardım edermisiniz?
sabanozu
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen sabanozu »

FTP de dosyaları hangi dosyaların içine atıyoruz onlarıda yazarsanz mutlu olucam
SERBEY
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SERBEY »

sabanozu yazdı:FTP de dosyaları hangi dosyaların içine atıyoruz onlarıda yazarsanz mutlu olucam
Forum ana dizinine atıyorsun.

Modu başarıyla kurdum yönetim panelinde görüyorum.
automod vasıtasıyla bir mod yükledim başarıyla yüklendiğini yazdı ama kurduğum modun ayar sayfası yönetim panelinde görünmüyor??? bu sorunu nasıl çözebilirim? teşekürler...
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Hangi modu kurdunuz?
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
ramazanoglu46
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ramazanoglu46 »

ZeNaNLi yazdı:Hangi modu kurdunuz?
Zenanlı ben phpbb 3.09 sürümünü kullanıyorum.Automod ile reklam modunu kurmak istiyorum.Yardımcı olurmusun?Ama şuan sitem local hostta.Resimli anlatabilirmisin?Yada yazılı.
ramazanoglu46
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ramazanoglu46 »

Ya bu auto modu local hostta nasıl kurucam?
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Buraya bakabilirsiniz.
Resim
emremac
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen emremac »

Arkadalar Ben kurdum sonra reklam yöhetimi modunu kuracaktım atım klasörleri gerekli yerlere sonra ykp ye girdim kur diyince

Şu hatıyı veriyor : Cannot locate File: ./../store/mods/Reklam_y??netimi_1_0_12//Reklam_y??netimi_1_0_12/install.xml

NE Yapmam Lazım
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

emremac yazdı:install.xml
Sizin bu dosya ile işiniz yok, bu dosya yalnızca modu nasıl kurmanız gerektiğini anlatıyor. İmzamda bulunan mod kurulum makalesini inceleyebilirsiniz.
Resim
emremac
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen emremac »

abi o zaman onu sileyim koymayım
esporta
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen esporta »

www.siteniz.com/install dediğiniz sitenin kurulum dosyası olmuyormu? :? Ben sitemin kurulumunu yaptığım için install dosyasını silmiştim bunun getirisiylede www.siteniz.com/install adresine girmeye çalıştığımda bulunamadı diye error veriyor :!: dosyaları gerekli yerlere atın demişsiniz gerekli yerler hakkında açıklamada bulunmamışsınız, gerekli yer dediğiniz ftp'dir muhtemelen ama ftp'de neresi?? :? :x
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

zaten bu modun dosyasını ftpden atınca içinde içinde bi upload diye bir klasör var. onun içindeki dosyaları ftpden yolla. onun içinde install diye bir klasör var zaten
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir