[MOD] [3.0.X] AutoMod v1.0.0

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
FrmZeytinDali
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [MOD] [3.0.X] AutoMod v1.0.0

Mesaj gönderen FrmZeytinDali »

böyle bi hata veriyo ne yamam lazım :((((

Ana sayfaya dön
Genel Hata
SQL ERROR [ mysqli ]

Table 'phpbb2_mods' already exists [1050]

SQL

CREATE TABLE phpbb2_mods ( mod_id mediumint(8) UNSIGNED NOT NULL auto_increment, mod_active tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, mod_time int(11) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, mod_dependencies mediumtext NOT NULL, mod_name varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, mod_description text NOT NULL, mod_version varchar(25) DEFAULT '' NOT NULL, mod_author_notes text NOT NULL, mod_author_name varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, mod_author_email varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, mod_author_url varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, mod_actions mediumtext NOT NULL, mod_languages varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, mod_template varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, mod_path varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, PRIMARY KEY (mod_id) ) CHARACTER SET `utf8` COLLATE `utf8_bin`

BACKTRACE

FILE: includes/db/mysqli.php
LINE: 163
CALL: dbal->sql_error()

FILE: install/install_automod.php
LINE: 99
CALL: dbal_mysqli->sql_query()

FILE: install/index.php
LINE: 188
CALL: install_automod->perform_sql()
Pcoyuncy
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pcoyuncy »

valla bu mod bana çok lazımdı
her modda çöküyo
Kullanıcı avatarı
servisci66
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen servisci66 »

bende bu hatayı veriyor çözemedim
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kullanıcı avatarı
playbek.com
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen playbek.com »

şu mod yüzünden şimdi siteyi sildim 100 üyeyle beraber ya altı üstü bi ziyaretçilerden linkleri gizlemek için yardım istedim onada adam gibi cevb veren yok yok klasörün içinde yazıyo bilmem ne

şimdi ne yapıcam yeniden kur
Kullanıcı avatarı
playbek.com
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen playbek.com »

şu mod yüzünden şimdi siteyi sildim 100 üyeyle beraber ya altı üstü bi ziyaretçilerden linkleri gizlemek için yardım istedim onada adam gibi cevb veren yok yok klasörün içinde yazıyo bilmem ne

şimdi ne yapıcam yeniden kur
sinless
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen sinless »

Merhaba;

Automod' u kurdum düzgün bir şekilde şu anda;

phpBB SEO No Duplicate
phpBB SEO Optimal titles

bu eklentileri kurmaya çalıştığımda benden ftp şifresi istemekte, Auytomod yapılandırmasından doğrudan kur u seçip kaydet dediğimde ise aşağıdaki hata ile karşılaşmaktayım bir türlü çözüm bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.

AutoMOD dosya sisteminin yazılamaz olduğunu belirledi. Bu sebebten ötürü doğrydan yazma metodu kullanılamaz.
temhaya
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen temhaya »

merhabna arkadaslar guzel bir calısma ama bi turlu yonetim panelinde AutoMod sekmesı cıkmadı nasıl yapıcaz baska bir baslıgın altında falan mı bulunuyor acabna
Kullanıcı avatarı
aciyagulmek
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aciyagulmek »

Teşekkürler modu kurdum ama henüz test etmedim, bakalım güzel bir mod bulursam deneyeceğim.

temyaha senin soruna gelince ise, upload klasörü içindeki dosyaları ftp içine gönderdikten sonra. siteadresi.com/install yazıyorsun otomatik mod kurma sayfası geliyor. İlerle ilerle diyerek kuruluyor, daha sonra ftp içindeki install klasörünü siliyorsun. Yönetim paneline auto mod seçeneği geliyor.
Kullanıcı avatarı
ABDÜLHEY
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ABDÜLHEY »

TÜRKÇE DİL DOSYASI
Dosya ekleri
AutoMOD_100RC3_TR.rar
Türkçe dil dosyası
(5.02 KiB) 322 kere indirildi
KULA BELA GELMEZ HAKK YAZMADIKÇA,
HAKK BELA YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...
---------------------------------------
http://www.bakivakfi.com
---------------------------------------
ForeverBesiktas
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ForeverBesiktas »

Auto Mod 'un İçinde Bir develop Diye Klasör Var .
O Klasörü ftp'de Neyin İçine Atıcam , Bir Tek Onu Atamadım Bir Yere .
Kullanıcı avatarı
sadistic
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen sadistic »

modu upload ettim. kuruluma geçemiyorum. sürekli giriş paneli karşıma geliyor. nası yardımcı olabilirsiniz?
ReQueM
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ReQueM »

kurmadan önce şöyle bir uyarı veriyor bende

Information: This version of UMIL is outdated.
Please download the latest UMIL (Unified MOD Install Library) from: http://www.phpbb.com/mods/umil/
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

O UMIL dosyası eski model kalmış son versiyonunu verilen adresten güncellemen gerekliymiş.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 185
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Polo6R.org
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Polo6R.org »

Install klasörünü sildim güvenlik açısından,tekrar sıfır forumun install klasörünü upload edip AutoMod kurulumu yapabilir miyim? Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
ertug001
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ertug001 »

arkadaşlar genelde bu mod hep hata veriyor.verilen cevaplardan bu anlaşılıyor.
Bende bunu denemiştim ama sonuç facia ile sonuçlandı kaldırın bu başlığı ve forumu admin veya site yöneticileri.İnsanların siteleri heba oluyor yazıktır emeklerine zamanlarına yazık hiç tavsiye etmiyorum.Uğraşmayın değmez arkadaşlar...
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir