YKP Kontrollü Doğum Günü Kayıt Modu!

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
yet_one
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

YKP Kontrollü Doğum Günü Kayıt Modu!

Mesaj gönderen yet_one »

Ykp kontrollü doğum günü modu

Eklenti: Require Birth Date on Registration
Sürüm: 1.2.3b
Yazar: PrimeHalo( Ken F. Innes IV )
Açıklama: Kayıt bölümüne Yönetim kontrol panel destekli doğum günü sorgusu ekler.

Uyumlu olduğu phpBB3 sürümleri:

phpBB tüm rc sürümleri
phpBB 3.0.x

Bütün temalarla uyumlu çalıştırabilirsiniz.

Özellikleri:

Kayıt anlaşmasinin oldugu sayfada dogum günü sormak.
Dogum günü ayrıntılarını kullanıcı isterse digerlerinden saklayabilir.
Kullanıcı sadece yasını gösterebilir ama dogum günü ayrıntılarını ister saklar ister gösterir.
Yönetim panelinden modu acip kapayabilme özelliği.

Dil dosyaları : Türkçe dahil 7 dilde destek.

Kurulum zorluğu: Kolay
Kurulum süresi: 10 Dakika

Auto mod kurulum süresi : 5 Dakika

Dosya formatı: .zip

YKP Resmi

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Linkler Yenilenmiştir Resimde görüldüğü gibi türkçe moddur kurulumu kolaydır siz yinede yedek alarak kurun sorun olursa sıkıntı çekmeyin. Kırık linklerim için msj atarsanız yenilerim güle güle kullanın.

Dosya Linki : http://rapidshare.com/files/404948600/P ... thdate.zip
En son yet_one tarafından 04.07.2010, 22:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Mademki sistem budur usta ohalde nekadar ekmek okadar köfte bu hususta!

Koşturuyoruz Bakalım Nasıl Olacak Gidiş Hat.
http://www.filmciyiz.net - http://www.onlineradyo.info
Kullanıcı avatarı
kakarotto
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: YKP Kontrollü Doğum Günü Kayıt Modu!

Mesaj gönderen kakarotto »

konunun linki kırılmış!

This file has been removed from the server, because the file has not been accessed in a long time.
imzanız kurallara aykırı boyutlardadır. (yönetim)
loving
Kayıtlı Kullanıcı

Re: YKP Kontrollü Doğum Günü Kayıt Modu!

Mesaj gönderen loving »

link?
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir