[MOD][3.0.12][TR] mChat [PhpBB3 Sohbet Kutusu]

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [MOD][3.0.12][TR] mChat [PhpBB3 Sohbet Kutusu]

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

nedesem yazdı:dün akşam olmuştu ama bugün profil alanı sağda tekrar ayrıca sağ tarafta, resimde de gördüğümüz "> işareti var.
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Düzenleme yaptığınız dosyada fazladan "> kalmış kontrol ediniz.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Modun yeni sürümü gelmiş phpbb 3.0.12 için https://www.phpbb.com/customise/db/mod/ ... w_version/
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
kriptex
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kriptex »

1.3.6 sürümü gelmiş bunu yükleyip sizin tr dosyanızı kullansam sorun olur mu
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Mod 1.3.7 sürümüne güncellendi.
PhpBB 3.0.12 sürümünde test edildi.
Yeni Türkçe dil dosyaları eklendi.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
kapse
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kapse »

İndirme linkine tıklıyınca " file.php " iniyor.
kapse
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kapse »

Alta yükleniyor onay çarpı pause işaretleri duruyor , yükleniyor şeklinde kalıyor , hiç bir türlü mesaj atılmıyor. yardımcı olabilirmisiniz ?
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Ekran görünütüsünü paylaşır mısınız?

Ayrıca düzenlemelerinizi doğru yaptığınızdan ve .js dosyalarının doğru yerlere kopyalandığından emin olun.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
homicidium
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen homicidium »

Bu modu yükledim fakat, yeni mesajlar yazıldığında en altta çıkıyor ve kaydırma çubuğu olmadığı için mesajlar altta karışıyor. Çözümü var mı bu sorunun?
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

şablonları yenileyin ve önbellek temizliği yapın ve tarayıcınızda da önbellek temizliği yaparak tekrar deneyin
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
homicidium
Kayıtlı Kullanıcı

SüKûT yazdı:şablonları yenileyin ve önbellek temizliği yapın ve tarayıcınızda da önbellek temizliği yaparak tekrar deneyin
Dediklerinizi yapmama rağmen bir değişiklik olmadı. 10 adet mesajdan sonra chat kutusunun altında karışma başlıyor. Alternatif bir mod buldum fakat o da phpbb3.0.11 sürümünde çalışıyor. Benim sürüm 12 acaba sürüm düşürebilir miyim forum bilgilerini bozmadan?
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Stil bileşenleri kısmındaki: Şablonlar, Temalar ve Görüntü Kümeleri kısımlarını teker teker yenileyiniz yine olmazsa mod için gerekli olan .css ve .js dosyalarını prosilver dosyasının içine de atınız düzelicektir.
homicidium
Kayıtlı Kullanıcı

SüKûT yazdı:Stil bileşenleri kısmındaki: Şablonlar, Temalar ve Görüntü Kümeleri kısımlarını teker teker yenileyiniz yine olmazsa mod için gerekli olan .css ve .js dosyalarını prosilver dosyasının içine de atınız düzelicektir.
Varsayılan tema Art delux acaba bu yüzden olabilir mi? Dediğiniz işlemi doğru yaptığımı sanyorum ama yinede değişen bir şey olmadı
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

template içine gönderilmesi gereken dosyaları prosilver temasının da içine gönderiniz ve hatta kod değişikliklerinide orada yapınız bahsettiğiniz tema bazı kısımları prosilver temasından alıyor olabilir.
homicidium
Kayıtlı Kullanıcı

SüKûT yazdı:template içine gönderilmesi gereken dosyaları prosilver temasının da içine gönderiniz ve hatta kod değişikliklerinide orada yapınız bahsettiğiniz tema bazı kısımları prosilver temasından alıyor olabilir.
Kusura bakmayın sizi yoruyorum ayrıca ikili muhabbet gibi oldu ama bir kaç kişinin daha bu sorunu yaşadığını gördüğüm için buradan devam etmekte sakınca yok bence. İlgili klasöre gerekli olan bütün dosyaları attım ama nafile :(

Kod değişikliği derken neyi kastettiniz? Modu yüklerken yapılması gereken bir şey mi?
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

evet modu yüklerken bazı yerlere eklemeler yapmanız gerekiyor ya index_body.html v.s aynı işlemleri prosilver teması içinde yapın. Ayrıca aynı problemi bende yaşamıştım daha öncelerde ama Stil bileşenleri kısmındaki: Şablonlar, Temalar ve Görüntü Kümeleri kısımlarından sırasıyla kullandığım temayı yenile dediğimde ve önbellek temizliği yaptığımda bi problem kalmamıştı.
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir